Инженерна борса

Монтажник на изделия от метал

  • Компания Мултивак България Продакшън ЕООД
  • Месторабота София
  • Дата 15.05.2024 г.
Повече за компанията

Описание на позицията

Multivac е компания с история, която започва своята дейност през 1961 г. в Германия. Към момента компанията е световен лидер, специализиран в производството на вакуум-опаковъчни решения, етикетиращи машини, системи за контрол и инспекция, както и на роботизирани опаковъчни линии. Изделията на компанията намират широко приложение в областта на хранително-вкусовата индустрия, медицината и биомедицината, както и най-различни промишлени отрасли.

В „МУЛТИВАК България Продакшън“ работим с последно поколение машини, инструменти и оборудване на най-високо ниво. Прилагаме и най-иновативните практики във всички процеси на нашето производство. Без компромиси в условията на труд.

Във връзка с развиването на нов процес за производство на механични сглобки, „МУЛТИВАК България Продакшън“ търси за позицията:

Отговорности свързани с позицията:

  • Механично/ръчно сглобяване на дребни елементи и детайли.
  • Разчитане и работа с техническа документация и чертежи; познава основните означения и елементи в чертежа;
  • Проследяване и проверка на завършените сглобки посредством предоставената техническа документация;
  • Внимава за качеството на извършваната работа.

Вашият профил:

  • Образование – средно;
  • Професионален опит – минимум 6 месеца в механичното асемблиране или сходен опит в областта;
  • Личностни качества: самостоятелност, организираност, добри комуникативни умения, отговорност.

Ние ви предлагаме:

  • Въвеждащо практическо обучение;
  • Висок стандарт и условия на работа;
  • Пет дневна работна седмица на две смени: понеделник - петък;
  • Социален пакет - ваучери за храна 200лв, допълнително здравно осигуряване, фитнес в сградата на компанията, възможност за включване в програма Multisport, организиран транспорт от гр. София и гр. Перник, гр. Брезник;
  • Възможност за временно настаняване при релокация;
  • Перспективна, сигурна и дългосрочна работа в иновативна немска компания;
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;
  • Възможност за развитие.

В случай че обявата представлява интерес, моля, изпратете CV. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за позицията

  • Свободна позиция Монтажник на изделия от метал
  • Изисквано образование Средно
  • Заетост Пълно работно време, Работа на смени, С място на работа

Кандидатствай

Контакти