Инженер разпределение на ел. енергия / Проучване и предоставяне на мрежи

08.08.2022 г. обратно
Електрохолд България ЕООД

Кандидатствай

  • София
ЕРМ Запад
ЕРМ Запад е част от групата на Електрохолд. Дружеството поддържа, модернизира и развива най-голямата електроразпределителна мрежа в България с дължина над 58 хил. км и обслужва над 2.1 млн. клиенти. Нашата мисия е да осигуряваме енергия, да въвеждаме иновации, да инвестираме устойчиво, за да бъдем лидер на енергийния пазар.

Инженер разпределение на eл.eнергия/ППМ за гр. София

Основни задължения:
  • Изготвя становища и предварителни договори и следи за изпълнение на предписанията за условията и начините на ел.захранване и спазване на изискванията на действащите нормативни документи;
  • Подготвя и одобрява договори за присъединяване съгласно одобрения подписов ред в Дружеството;
  • Проучва, разработва и предлага мерки за намаляване на техническите загуби на електроенергия;
  • Участва в технико-икономическите съвети на дирекцията;
  • Одобрява проекти в САП, съгласно одобрения подписов ред в Дружеството;
  • Предлага обекти за реконструкция и изграждане при изготвяне на инвестиционната и ремонтната програма във връзка с развитието на ЕРМ;
  • Участва във външни и вътрешни приемателни комисии.

Изисквания:
  • Висше електротехническо образование;
  • Професионален опит – 3 години (опит на подобна длъжност ще се счита за предимство);
  • Четвърта квалификационна група съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
  • Познаване на нормативната уредба в областта (ЗЕ, ЗЕЕ, ЗВЕИ, НУЕУЕЛ, НТЕЕЦМ, ПКС);
  • Много добра компютърна грамотност (MS Office, SAP, AutoCAD);
  • Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
  • Аналитично мислене;
  • Умение за работа в екип.

Място на работа: гр.София

При нас ще намерите още:

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Краен срок за предоставяне на документи: 21.08.2022 г.

Дружествата от групата на Електрохолд, като администратори на лични данни, обработват предоставените им от кандидатите лични данни единствено за целите на настоящия подбор по публикуваната обява за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантират опазването им в тайна от трети лица. Дружествата предоставят личните данни на трети страни, само когато имат такова задължение по силата на приложимите законови разпоредби. Всяко право по отношение на личните данни е гарантирано на кандидатите и може да бъде упражнено в съответствие с нормативните изискванията.
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Електроинженер
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

evgenia.georgieva@cez.bg

HR новини

  • Начело на SAP България застава Здравко Пешаков

    Здравко Пешаков e новият управляващ директор на SAP България, научи Борса.bg. По-този начин компанията предприема целенасочена стъпка към излъчването на динамичен лидер в България, който притежава богат опит и експертиза.

  • В Интер Експо Център се проведе HR week 2022

    От 11 до 15 юли се проведе HR week 2022 в Интер Експо Център –София, научи Борса.bg. Oрганизатор на събитието бе To The Top agency. В рамките на форума се проведоха 4 семинара с доказани професионалисти в конкретните области, които споделиха повече за трудностите.

  • Career Show организира дискусионен форум за работата от вкъщи

    На 21 юли 2022 г. се проведе онлайн събитието Remote, организирано от Career Show и насочено към дистанционната работа. Основната тема бе новото „нормално“ и дали офис атмосферата може да бъде заменима? Водещи работодатели споделиха съвети.

  • Качествата на добрия HR специалист според NSR – HR & Consulting

    Терминът „управление на човешките ресурси“ описва мениджмънта и развитието на служителите в една организация. Тук се включват всички дейности, които са свързани с управлението на човешкия капитал в организацията.

  • С празнична церемония Manpower България откри новия си офис

    В края на месец юни т.г. Manpower България организира празнична церемония по случай откриването на новия си офис в гр. София, научи Борса.bg. Събитието се състоя в Бизнес център GORA(Green Office and Residential Area), където е и новооткритият им офис.

  • Социална кампания на Career Show стимулира мотивацията

    За втора година екипът на Career Show обединява родни популярни лица в социалната си кампания под наслов #СтигаМрънка, научи Борса.bg. Известни личности, творци и инфлуенсъри се включиха в инициативата, която цели да провокира хората в посока развитие.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6