Предлага работа

Специалист Здраве и безопасност

13.05.2022 г. обратно
Мултивак България Продакшън ЕООД / Multivac

Кандидатствай

  • София
Multivac е компания с история, която започва своята дейност през 1961 г. в Германия. Към момента компанията е световен лидер, специализиран в производството на вакуум-опаковъчни решения, етикетиращи машини, системи за контрол и инспекция, както и на роботизирани опаковъчни линии. Изделията на компанията намират широко приложение в областта на хранително-вкусовата индустрия, медицината и биомедицината, както и най-различни промишлени отрасли.

Ние насърчаваме личната изява и професионалното развитие в мултинационалната ни компания. Перспективата е дотам, докъдето човек иска да развие себе си.

Във връзка с развитието на производството „МУЛТИВАК България Продакшън“ търси организиран и отговорен специалист за позицията:

Специалист „Здраве и безопасност“

Отговорности, свързани с позицията:
  • Планиране, изпълнение и поддръжка на съоръженията и оборудването;
  • Представяне на новото техническо оборудване, работни процедури и работни консумативи;
  • Раздаване на лични предпазни средства;
  • Подготовка на работни процедури, оценка на риска на работното място и други въпроси в областта на здравето и безопастността;
  • Отговоря за проверка на правилната експлоатация на съоръженията и работното оборудване по отношение на безопасността на труда;
  • Подпомага отговорните ръководители и мениджърите за създаването на работните инструкции за съответната дейсност;
  • Организира обучения на служителите и докладва за пропуски на прекия си ръководител;
  • Провежда начален и периодичен инструктаж по здраве и безопасност;
  • Отговаря, че всички законови държавни изисквания и документи по отношение на здравето и безопасността се спазват и са актуални;
  • Съдейства за провеждане на политиката по пожарната безопасност, съобразявайки се с действащите мерки и инструкции;
  • Осигурява спазването на законовите изисквания и прилагането на Политиката за опазване околната среда (управление на отпадъците и др.).

Изисквания към кандидата:
  • Висше образование в областта на ЗБУТ, инженерство, качество или друго подходящо;
  • Предишен опит в областта ще се счита за предимство;
  • Добро познаване на българското законодателство и по специално в областта ЗБУТ;
  • Добри компютърни умения – MS Office;
  • Умения за работа в екип;
  • Високо ниво на отговорност и умения за приоритизиране на задачи;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Умения за разрешаване на проблемите;
  • Инициативност и внимание към детайлите;
  • Ориентация към клиента и висока резултатност в работата.

Компанията предлага:
  • Въвеждащо практическо обучение по индивидуална за опита ви програма;
  • Постоянен трудов договор;
  • Пет дневна работна седмица от понеделник до петък;
  • Социален пакет - ваучери за храна 80 лв., допълнително здравно осигуряване, фитнес в сградата на компанията, организиран транспорт от София и Перник;
  • Сигурна и дългосрочна работа в иновативна немска компания;
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения.

В случай, че обявата представлява интерес, моля, изпратете CV чрез формата за кандидатстване.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Съгласие за обработка на данни в процеса подбора съгласно общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни.
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Висше
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers@bg.multivac.com

HR новини

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6