Предлага работа

КИП монтьор

14.01.2022 г. обратно
Монди Стамболийски ЕАД

Кандидатствай

  • Стамболийски
КИП монтьор
Mondi е водеща компания в световен мащаб в производството на хартия и опаковки, която предлага над 100.000 специално разработени иновативни решения, създадени да бъдат устойчиви по природа. В групата работят около 26.000 служители в повече от 100 производствени единици в над 30 държави. Производственото предприятие в гр. Стамболийски има повече от 60 години опит в производството на целулоза и хартия, като Ви предоставя вълнуващата възможност да се присъедините към нашия опитен екип на позицията КИП монтьор.

Вашите отговорности:
- Поддържа в изправност машините и съоръженията, като извършва техническо обслужване, периодични прегледи, начална диагностика и смазване;
- Следи за нормалната работа на съоръженията по Автоматизация;
- Работи по план-график за профилактичен ремонт на КИП и А оборудването;
- Своевременно отстранява повреди и аварии по време на работа или взема решение за необходимо съдействие;
- Стриктно спазва процедурите и стандартите за поддръжка и безопасност, действащите правилници за експлоатация на ел. уредби и съоръжения и електробезопасност;
- Спазва утвърдените методики за проверка и контрол на системи за измерване;
- Открива и отстранява повреди на оборудване с висока сложност;
- Контролира правилната експлоатация на системи за измерване;
- Осъществява монтаж и наладка на оборудването по автоматизация при изграждането на нови обекти и реконструкции;
- Извършва калибриране на системи за монитиринг и измерване;

Вашият профил:
- Средно техническо образование в областта на автоматизацията;
- Много добри теоретични познания;
- Технически познания (теоретични познания за устройството, действието и изискванията за поддръжка и монтажа на използваните полеви средства за автоматизация);
- Основни умения (настройка, конфигуриране и калибриране на измервателните средства);
- Диагностика на средствата за измерване (откриване и отстраняване на повреди, анализиране на причините за повреда);
- Работа с HART комуникатор;
-Използване на специализирани инструменти и устройства (тестери за налягане, милиампери и миливолти за проверка на кабелни линии, за температура).

Ние Ви предлагаме:
- работа в международна компания с утвърдени стандарти;
- въвеждащо обучение на работно място;
- възможности за професионално обучение и развитие;
- безплатни транспорт и храна, както и други социални придобивки.
  • Среден техник
  • Инженер по КИП и А
  • С място на работа
  • Пълно работно време

  • На 15 януари стартира новият дискусионен клуб на ManpowerGroup

    В него специалисти на водещата HR компания ще споделят за пръв път анализите от регулярното ни проучване SATR за тенденциите в заплатите и допълнителните придобивки за първата половина на 2022 г.

  • Стартира кандидатстването за EGO Awards 2022

    Фирми от всички сфери могат да кандидатстват в разнообразни категории – конкретни за компании и продукти по сектори и общи категории за бизнес процеси. Възможност за отличие имат доказани фирми, стартъпи, НПО и представители на публичния сектор.

  • ManpowerGroup България зарадва деца в нужда с коледни подаръци

    ManpowerGroup България подкрепи децата от „Специално училище за ученици с увреден слух Свети Иван Рилски“, гр. Търговище. По-рано през 2021 г. компанията предостави на малчуганите своите стари офис мебели, които да запълнят и украсят класните им стаи.

  • Константин Конов поема управлението на Роберт Бош за България

    Конов до момента заемаше длъжността управляващ директор на Бош Инженеринг Център София и ще ръководи подразделенията: Автомобилно оборудване, Термотехника, Електроинструменти, Сградни технологии и Инженеринг Център София.

  • Инж. Боряна Манолова поема ръководството и на Siemens Украйна

    Главният изпълнителен директор на Siemens България инж. д-р Боряна Манолова ще поеме и ръководството на Siemens Украйна в допълнение към настоящата ѝ позиция. Тя ще замени на поста Мачей Зелински, който ще ръководи Siemens Полша.

  • Никол Георгиева е новият HR мениджър на ЛЕМ България

    От 1 октомври 2021 г. Никол Георгиева пое ролята на мениджър „Човешки ресурси“ и център за споделени HR услуги в ЛЕМ България. На тази позиция тя ще отговаря за стратегическото управление и развитие на звеното на локално ниво.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6