Предлага работа

Монтажник електрооборудване

05.01.2022 г. обратно
Мултивак България Продакшън ЕООД / Multivac

Кандидатствай

  • София
Multivac е компания с история, която започва своята дейност през 1961 г. в Германия. Към момента компанията е световен лидер, специализиран в производството на вакуум-опаковъчни решения, етикетиращи машини, системи за контрол и инспекция, както и на роботизирани опаковъчни линии. Изделията на компанията намират широко приложение в областта на хранително-вкусовата индустрия, медицината и биомедицината, както и най-различни промишлени отрасли.

В „МУЛТИВАК България Продакшън“ работим с последно поколение машини, инструменти и оборудване на най-високо ниво. Прилагаме и най-иновативните практики във всички процеси на нашето производство. Без компромиси в условията на труд.

Във връзка с развиването на нов процес за производство на електрически табла и механични сглобки, „МУЛТИВАК България Продакшън“ търси за позицията:

МОНТАЖНИК ЗА СГЛОБЯВАНЕ НА ЕЛЕКТРО ТАБЛА
жени /мъже

Отговорности свързани с позицията:
• Сглобяване на електро табла - ръчен монтаж на електрически компоненти и окабеляване;
• Работа с работни инструкции и техническа документация; Работа с ръчни електрически инструменти за монтаж и окабеляване;
• Преглед и визуален тест на електрическото табло, включително преглед на монтажа и свързването на проводниците;
• Стриктно спазване на правилата за безопасна работа в производствените помещения.

Вашият профил:
• Организираност и прецизност;
• Умение за спазване на срокове за изпълнение на проекти;
• Лоялност, отговорност и самодисциплина;
• Средно техническо образование – предимство;
• Готовност за работа на смени.

Сериозно предимство:
• Познаване на производствения процес по асемблиране на електрически табла;
• Електротехнически познания;
• Работа с електрически схеми и техническа документация.

Ние ви предлагаме:
• Въвеждащо практическо обучение;
• Висок стандарт и условия на работа;
• Пет дневна работна седмица - понеделник - петък;
• Социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, фитнес в сградата на компанията;
• Перспективна, сигурна и дългосрочна работа в иновативна немска компания;
• Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;
• Възможност за развитие.

В случай че обявата представлява интерес, моля, изпратете CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
  • Среден техник
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers@bg.multivac.com

  • На 15 януари стартира новият дискусионен клуб на ManpowerGroup

    В него специалисти на водещата HR компания ще споделят за пръв път анализите от регулярното ни проучване SATR за тенденциите в заплатите и допълнителните придобивки за първата половина на 2022 г.

  • Стартира кандидатстването за EGO Awards 2022

    Фирми от всички сфери могат да кандидатстват в разнообразни категории – конкретни за компании и продукти по сектори и общи категории за бизнес процеси. Възможност за отличие имат доказани фирми, стартъпи, НПО и представители на публичния сектор.

  • ManpowerGroup България зарадва деца в нужда с коледни подаръци

    ManpowerGroup България подкрепи децата от „Специално училище за ученици с увреден слух Свети Иван Рилски“, гр. Търговище. По-рано през 2021 г. компанията предостави на малчуганите своите стари офис мебели, които да запълнят и украсят класните им стаи.

  • Константин Конов поема управлението на Роберт Бош за България

    Конов до момента заемаше длъжността управляващ директор на Бош Инженеринг Център София и ще ръководи подразделенията: Автомобилно оборудване, Термотехника, Електроинструменти, Сградни технологии и Инженеринг Център София.

  • Инж. Боряна Манолова поема ръководството и на Siemens Украйна

    Главният изпълнителен директор на Siemens България инж. д-р Боряна Манолова ще поеме и ръководството на Siemens Украйна в допълнение към настоящата ѝ позиция. Тя ще замени на поста Мачей Зелински, който ще ръководи Siemens Полша.

  • Никол Георгиева е новият HR мениджър на ЛЕМ България

    От 1 октомври 2021 г. Никол Георгиева пое ролята на мениджър „Човешки ресурси“ и център за споделени HR услуги в ЛЕМ България. На тази позиция тя ще отговаря за стратегическото управление и развитие на звеното на локално ниво.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6