Предлага работа

Мотажник електрооборудване

15.09.2021 г. обратно
Мултивак България Продакшън ЕООД / Multivac

Кандидатствай

  • София
Multivac е компания с история, която започва своята дейност през 1961 г. в Германия. Към момента компанията е световен лидер, специализиран в производството на вакуум-опаковъчни решения, етикетиращи машини, системи за контрол и инспекция, както и на роботизирани опаковъчни линии. Изделията на компанията намират широко приложение в областта на хранително-вкусовата индустрия, медицината и биомедицината, както и най-различни промишлени отрасли.

В „МУЛТИВАК България Продакшън“ работим с последнопоколение машини, инструменти и оборудване на най-високо ниво. Прилагаме и най-иновативните практики във всички процеси на нашето производство. Без компромиси в условията на труд.

Във връзка с развиването на нов процес за производство на електрически табла и механични сглобки, „МУЛТИВАК България Продакшън“ търси за позицията:

МОНТАЖНИК ЗА СГЛОБЯВАНЕ НА ЕЛЕКТРО ТАБЛА
жени /мъже

Отговорности свързани с позицията:
• Сглобяване на електро табла - ръчен монтаж на електрически компоненти и окабеляване;
• Работа с работни инструкции и техническа документация; Работа с ръчни електрически инструменти за монтаж и окабеляване;
• Преглед и визуален тест на електрическото табло, включително преглед на монтажа и свързването на проводниците;
• Стриктно спазване на правилата за безопасна работа в производствените помещения.

Вашият профил:
• Организираност и прецизност;
• Умение за спазване на срокове за изпълнение на проекти;
• Лоялност, отговорност и самодисциплина;
• Средно техническо образование – предимство;
• Готовност за работа на смени.

Сериозно предимство:
• Познаване на производствения процес по асемблиране на електрически табла;
• Електротехнически познания;
• Работа с електрически схеми и техническа документация.

Ние ви предлагаме:
• Въвеждащо практическо обучение;
• Висок стандарт и условия на работа;
• Пет дневна работна седмица - понеделник - петък;
• Социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, фитнес в сградата на компанията;
• Перспективна, сигурна и дългосрочна работа в иновативна немска компания;
• Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;
• Възможност за развитие.

В случай че обявата представлява интерес, моля, изпратете CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
  • Среден техник
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers@bg.multivac.com

  • Инж. Георги Грозданов ще бъде лектор на Тук-Там Кошер 2021

    Инж. Георги Грозданов ще бъде лектор на Тук-Там Кошер 2021, което ще се проведе на 9 септември т.г. в Интер Експо Център в София. Той ще запознае гостите на форума с темата за „Глобалните трендове по роботика и автоматизация и къде се намира България“. Лекцията ще се проведе между 13:00 и 13:20 ч.

  • ManPower България: В кои сектори ще има ръст в заетостта

    Работодателите от сектор „Производство“ планират най-големи промени в заетостта – близо 30% споделят, че ще наемат повече хора през следващата година, считат от водещата HR компания ManpowerGroup България относно тенденциите в пазара на труда.

  • Кои работни процеси ще бъдат автоматизирани?

    Управителят на водещата българска компания за подбор на персонал и фирмени консултации NSR – HR & Consulting, г-н Тодор Терзиев, коментира какви ще бъдат промените на пазара на труда в резултат на роботизацията и в кои процеси тя ще има най-голямо влияние.

  • Какви ще са промените на пазара на труда заради роботизацията?

    С г-н Димитър Иванов, търговски и оперативен директор на компанията, специализирана в предоставянето на услуги по управление на човешките ресурси – Адеко България, дискутирахме какво ще бъде влиянието на роботизацията върху техническите професии.

  • Валтер Волф е новият председател на УС на Kaufland България

    От 1 декември т.г. председател на Управителния съвет на Kaufland България ще бъде Валтер Волф, който към момента е прокурист „Верига за управление на доставките“ в България. Валтер Волф работи като директор „Управление веригата на доставки“ в Kaufland България.

  • Top Skills Recruitment ще участва на Тук-Там Кошер 2021

    „Посетете щанда ни и се запознайте с нашите специалисти по подбор на персонал, които ще Ви очакват с подаръци, игри и кариерни съвети. Ще ни разпознаете отдалече, само потърсете жълтия щанд, № 52!“, отправиха своята покана от Top Skills Recruitment.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6