Предлага работа

Монтажник на ВиК и ОВК инсталации

14.01.2022 г. обратно
Юроком 2000 ООД

Кандидатствай

  • София
Юроком 2000 е компания, която повече от 20 години работи на българския пазар. Една от водещите в областта на търговията с части и материали за водопровод, канализация и отопление.

Компанията набира кандидати за монтажници с място на работа гр. София.

Задължения:
  • Монтаж и демонтаж на тръбопроводи и строителни елементи за водопроводни, канализационни и отоплителни инсталации;
  • Подготвителна работа за полагане на тръби, в това число направа на технологични улей и отвори;
  • Монтаж, настройка и проверка на: спирателен кран, регулиращ вентил, температурен датчик, уреди за измерване на налягането и др.;
  • Монтаж на отоплителни тела, в това число на системи за повърхностно или подово отопление;
  • Изолиране на тръбопроводи и направа на тестове за плътност;
  • Монтаж на санитарно оборудване;
  • Работа с технически чертежи;
  • Извършване на ремонтни дейности.

Ние предлагаме:

  • Безсрочен трудов договор;
  • Възнаграждение, съответстващо на отговорностите;
  • Отлична работна среда;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Фиксирано работно време.

Изисквания:
  • Средно специално или професионално образование;
  • Едногодишен опит;
  • Шофьорска книжка;
  • Инициативност, комуникативност, способност за работа самостоятелно и в екип;
  • Опит с водни инсталации (водопроводни и отоплителни).
  • Среден техник
  • С място на работа
  • Пълно работно време
  • от 1300лв. до 1700лв.

Кандидатствай

office@eurocom2000.net

  • На 15 януари стартира новият дискусионен клуб на ManpowerGroup

    В него специалисти на водещата HR компания ще споделят за пръв път анализите от регулярното ни проучване SATR за тенденциите в заплатите и допълнителните придобивки за първата половина на 2022 г.

  • Стартира кандидатстването за EGO Awards 2022

    Фирми от всички сфери могат да кандидатстват в разнообразни категории – конкретни за компании и продукти по сектори и общи категории за бизнес процеси. Възможност за отличие имат доказани фирми, стартъпи, НПО и представители на публичния сектор.

  • ManpowerGroup България зарадва деца в нужда с коледни подаръци

    ManpowerGroup България подкрепи децата от „Специално училище за ученици с увреден слух Свети Иван Рилски“, гр. Търговище. По-рано през 2021 г. компанията предостави на малчуганите своите стари офис мебели, които да запълнят и украсят класните им стаи.

  • Константин Конов поема управлението на Роберт Бош за България

    Конов до момента заемаше длъжността управляващ директор на Бош Инженеринг Център София и ще ръководи подразделенията: Автомобилно оборудване, Термотехника, Електроинструменти, Сградни технологии и Инженеринг Център София.

  • Инж. Боряна Манолова поема ръководството и на Siemens Украйна

    Главният изпълнителен директор на Siemens България инж. д-р Боряна Манолова ще поеме и ръководството на Siemens Украйна в допълнение към настоящата ѝ позиция. Тя ще замени на поста Мачей Зелински, който ще ръководи Siemens Полша.

  • Никол Георгиева е новият HR мениджър на ЛЕМ България

    От 1 октомври 2021 г. Никол Георгиева пое ролята на мениджър „Човешки ресурси“ и център за споделени HR услуги в ЛЕМ България. На тази позиция тя ще отговаря за стратегическото управление и развитие на звеното на локално ниво.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6