Предлага работа

Настройчик

24.02.2021 г. обратно
Шнайдер Електрик България ЕООД / Schneider Electric

Кандидатствай

  • Пловдив
  • с. Радиново, обл. Пловдив
Настройчик
Ние от Schneider Electric вярваме, че достъпът до енергия е основно човешко право. Искаме всички на нашата планета да бъдат снабдени с безопасна, надеждна, ефективна и устойчива енергия. Нашите технологии гарантират, че Life is On навсякъде, за всички и във всеки момент. Нашите решения позволяват животът да бъде по-свързан, устойчив, ефективен, надежден и безопасен. Ние, Scheider Electirc, имаме висока експертиза в енергийния мениджмънт и автоматизация и имаме уникално присъствие в глобален план чрез нашите 160 000 служители по целия свят.

Заводът на Schneider Electric в Пловдив е най-голямото производствено звено на Schneider Electric в Европа за крайно нисковолтово оборудване и стана Smart Factory през 2019 г. (първа умна фабрика за Югоизточна Европа). В тази връзка, развиваме машинния капацитет и през тази година предлагаме възможност да се включите в екипа от настройчици, които поддържат производственото оборудване в завода.

Основни дейности и отговорности:
• Осъществява превантивна поддръжка съгласно програма за поддръжка (определено време за превантивна поддръжка на оборудването) и според плана за превантивна поддръжка;
• Ремонтира, настройва производствено оборудване /машини/ в случай на повреди;
• Извършва първоначален анализ на повредите и информира инженерите в отдел Поддръжка за възникналите повреди и възможните причини.

Изисквания към кандидата:
• Средно техническо образование – Eлектротехникум или Механотехникум;
• Професионален опит на подобна позиция;
• Умения за работа с техническа документация. Опит и познания в областта на пневматика, електроника и сензорна техника;
• Готовност за работа на смени;
• Концентрация и внимание към детайлите;
• Отговорност и организираност.

Условия:
• Работа на смени;
• Месторабота - с. Радиново, Индустриална зона Пловдив – Завод на „Шнайдер Електрик България” ЕООД.

Компанията предлага:
• Добро възнаграждение;
• Безплатен служебен транспорт от Пловдив и Пазарджик;
• Социални придобивки;
• Обучение на работното място;
• Добри работни условия.

Кандидатствайте чрез бутона „Кандидатствай”. Ще се свържем с одобрените кандидати по e-mail, за да ги поканик на първа (дигитална) среща.
  • Среден техник
  • С място на работа
  • Пълно работно време
  • Работа на смени

Кандидатствай

csc@schneiderelectric.bg

HR новини

  • Стартира HR Академията на Atos

    В края на февруари стартира HR Академията на Atos, научи Борса.bg от организаторите. Академията ще включва 15 лекции на интересни HR теми – Employer branding, Recruitment and Sourcing, Payroll, Workforce mangement, Learning and Development и много други.

  • ЧЕЗ България получи награда от Employer Branding Awards 2021

    За поредна година ЧЕЗ България взе участие в Годишните награди на b2b Media – Employer Branding Awards 2021. В тазгодишното издание компанията зае трето място в категорията Employer Branding Innovation in Pandemic със своя проект „Енергия за бъдещето“.

  • Един работен ден на Полина Христова от Top Skills Recruiment

    Какво е необходимо, за да бъде процесът по подбор на кадри възможно най-ефективен? Ние можем дадем отговор – нужен е умел медиатор между работодателите и кандидатите. Тази амбициозна, но интригуваща професионална роля успешно изпълнява Полина Христова.

  • Отличиха HR стратегията на R&M България Производство

    На онлайн церемония, която се прове на 12 февруари 2021 г., производствената компания Райхле и Де-Масари България Пръдакшън бе удостоена с приза „HR стратегия на годината“ в конкурса Employer Branding Awards 2021 на B2B Media.

  • Schneider Electric България с приз от Employer Branding Awards

    Schneider Electric България завоюва второ място в категорията Employer of the Year на годишните награди Employer Branding Awards 2021 на b2b Media. Наградите отличават постиженията в областта на изграждането и утвърждаването на работодателския бранд.

  • Каква е била детската мечта на инж. Димитров от Агрополихим?

    Ако между работата и хобито си можем да сложим знак за равенство, а професията надминава очакванията ни, то сме от онези щастливци, които смело могат да заявят, че са реализирали своята детска мечта. Точно както госта в рубриката ни „Ако (не) бях инженер…“.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6