Предлага работа

Конструктор Механика в отдел "Развойна дейност"

13.10.2021 г. обратно
Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД / Liebherr

Кандидатствай

  • Пловдив
  • с. Радиново, обл. Пловдив

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Като Конструктор Механика в отдел "Развойна дейност" Вие ще сте част от световен лидер в производството на охладителна техника. Рамо до рамо с висококвалифицирани специалисти ще допринасяте за създаването на уреди от най-висок клас за нашите милиони потребители по света. Либхер означава сигурност и стабилност. Станете част от нашето семейство.

Основни задължения:

  • Обработване на конструктивни задачи в рамките на проекти и/или отделни конструкции;
  • Конструиране на детайли и възли за хладилници и фризери и създаване на съответната конструкторска документация – чертежи, спецификации и т.н.;
  • Изработване на икономическа обосновка за съответните конструкции;
  • Съгласуване на изработените конструкторски решения с останалите членове от проектният екип и другите заводи от концерна.
  • Отговорност за техническото ниво и качеството на изработените проекти, изчислителна документация и конструирани детайли и възли;
  • Спазване на вътрешните конструкторски нормали (стандарти) и вътрешно-фирмени процеси.

Изисквания:
  • Образование - висше в областта на машиностроенето;
  • Владеене на немски или английски език - писмено и говоримо – минимум ниво В2 по общоевропейската езикова рамка;
  • Познания и опит в работата с CAD системи и MS Office;
  • Опит при конструиране на пластмасови детайли е предимство.

Ние Ви предлагаме:

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи:
  • Автобиография.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Машинен инженер
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

lhm_jobs@liebherr.com

HR новини

  • Един работен ден на инж. Антон Андонов от АК Електрик

    В днешното издание на рубриката „Един работен ден на...“ Ви срещаме с инж. Антон Андонов, който вече 6 години заема длъжността ръководител „Проект“ в направление „Автоматизация“ във фирма АК Електрик. Пред екипа ни инж. Андонов разказа за динамичния си работен ден, изпълнен с разнообразни задачи, свързани с цялостния процес по реализация на проектите и с активна комуникация с различни експерти. Какво харесва най-много в работата си инж. Андонов, както и какви са извънработните дейности, които сплотяват екипа, вижте в интервюто...

  • PRODUCTIVITY by Career Show ще се проведе онлайн на 28 октомври

    На предстоящото онлайн събитие PRODUCTIVITY by Career Show, което ще се проведе на 28 октомври т.г., признати кариерни ментори и бизнес консултанти ще навлязат в детайли за успешните методи за повишаване на продуктивността.

  • Един работен ден на Владимир Върбанов от БКК 95

    Между многобройните си работни задачи като ръководител „Производство“ на една от производствените бази на БКК 95 г-н Владимир Върбанов се срещна с екипа ни, за да разкаже за своя професионален път като част от доказаното българско дружество.

  • Адеко организира уебинар за кариерно ориентиране на 21 октомври

    На 21 октомври 2021 г. Адеко България организира уебинар „Кариерно ориентиране и виртуално интервю за работа“, научи Борса.bg от HR компанията. Събитието ще се състои от 10:00 до 11:30 ч. Microsoft Teams Live Event.

  • Един работен ден на инж. Радмила Томова от АК Електрик

    Ръководейки проектите в направление „Влакова индустрия“ на АК Електрик, инж. Радмила Томова умело проявява едновременно гъвкавост и умения за стриктно планиране, комуникира ефективно с всички звена и не губи фокуса върху клиентите, които са ключова ценност за компанията. В разговора ни за множеството отговорности и предизвикателства в работния процес, ясно отличаваме нейния неподправен ентусиазъм и мотивация. Ето защо бързаме да Ви запознаем с младата дама, която днес е гост в рубриката ни „Един работен ден на…“.

  • Радослав Кошков е финалист в конкурса „Мениджър на годината“

    Регионалният мениджър на Schneider Electric за България, Албания, Северна Македония и Косово – г-н Радослав Кошков, е един от десетте финалисти в тазгодишното издание на конкурса „Мениджър на годината“. Надпреварата се организира от списание „Мениджър“.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6