Предлага работа

Шлосер

28.09.2020 г. обратно
АК Магнит АД / AQ Magnit

Кандидатствай

  • Годеч
Шлосер

АК Магнит АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), която е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Клиенти са ни глобални индустриални лидери като Bombardier, ABB, Alston, Siemens, Mitsubishi и др. Нашият ангажимент за тотално качество превръща нашите клиенти в дългосрочни партньори.

Ние сме водещ производител на широка гама индуктивни компоненти, релета и др. продукти за електротехническата индустрия. Нашите изделия намират приложение в някои от най-големите индустрии като електроника, самолетостроене, във високоскоростните влакове, атомни електроцентрали и др.

Компанията е базирана в гр. Годеч, намиращ се на около 50 км от София.

Във връзка с развитието на нашия екип търсим да назначим

ШЛОСЕР

Отговорности:

  • Студена обработка на детайли и заготовки от различни видове материали на специализирани машини, съгласно изискванията на конструктивната и технологична документация – огъване, рязане, изпилване, нарязване на резба, пробиване на отвори  и други;
  • Оразмеряване и изработване на детайли с различна сложност и конфигурация, разчертаване и центроване на отвори, нарязване на резби, изпилване на профили и др.;
  • Демонтира инструменти за ремонт и заточване, почиства и смазва инструменти, монтира и изпитва режещи инструменти;
  • Следи за качеството и изправността  на използваните материали, детайли, инструменти и приспособления.

Изисквания:

  • Опит на подобна позиция;
  • Работа с техническа документация;
  • Изпълнителност и отговорност;
  • Средно образование;
  • Умения за работа в екип;
  • Отговорност и мотивация за постигане на резултати;
  • Предишен опит в производство и технически познания ще се считат за предимство.

Нашето предложение:

  • Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
  • Отлични условия на работа в международна компания;
  • Мотивиращо възнаграждение и социални придобивки;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Професионални обучения;
  • Организиран транспорт до работното място.

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля, изпратете своята автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Средно
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

recruitment.magnit@aqg.se

  • Career Show Awards – жури и публичен вот определят победителите

    Експертно жури и публичен вот ще определят победителите в наградите за най-добър работодател в България – Career Show Awards, информираха за Борса.bg организаторите на Career Show. Победителите ще бъдат обявени на 10 ноември в сайта на наградите.

  • Мултивак България с отворена позиция за Technical Assistant

    Част от основните задължения включват приоритизиране и обработка на ежедневните заявки от екипи на компанията; управление на заявки и документи на клиенти; изготвяне на доклади и котировки; превод и осигуряване на техническа и търговска информация.

  • „Дни на кариерата“ ще се проведе в ТУ-Габрово

    За поредна година Технически университет – Габрово (ТУ-Габрово) ще бъде домакин на националния форум „Дни на кариерата – ИТ, комуникации и аутсорсинг“, информираха за Борса.bg от учебното заведение. Събитието ще се състои на 20 октомври 2020 г.

  • Девин с нов ръководител „Нови технологии и опаковки"

    Любомир Георгиев е новият ръководител „Нови технологии и опаковки" на Девин, научи Борса.bg от лидерa на пазара на бутилирана вода у нас. Господин Георгиев ще отговаря за разработването и внедряване в употреба на иновативни опаковъчни материали и технологии.

  • Един работен ден на Н. Човалинов от R&M България Производство

    Целеустремен и осъзнал важни за бъдещия си кариерен път уроци – така излиза инж. Николай Човалинов от първото издание на Инженерната академия на Райхле и Де-Масари България Пръдакшън. Днес той гостува в рубриката ни „Един работен ден на...“.

  • Съвети при онлайн интервю за работа от Top Skills Recruitment

    Top Skills Recruitment е българска HR агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в аутсорсинга и IT сектора. Те споделиха някои практически съвети, насочени към търсещите работа.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6