Предлага работа

Специалист поддръжка на машини и съоръжения

30.09.2020 г. обратно
Либхер Транспортейшън Системс Марица ЕООД / Liebherr

Кандидатствай

  • Пловдив
  • с. Царацово, обл. Пловдив
Специалист поддръжка на машини и съоръжения към отдел "Индустриализация"

Отговорности:

  • Отговаря за изпълнението на ремонтните планове на машините и съоръженията;
  • Извършва и контролира плавното и ритмично протичане на профилактичните процеси, съгласно утвърдените фирмени принципи;
  • Контролира и отговаря за наличието, актуалността и пoддръжката на необходимата техническа документация за машините и съоръженията;
  • Гарантира за актуалността и правилното попълване на ремонтните дневници;
  • Отговаря за инфраструктурата на обекта, както и поддържането на реда в работния участък;
  • Изпълнява задачи в областта на ремонтната и профилактична програма в рамките на фирмата;
  • Отговаря за спазването на изискванията към качеството в съвместната работа с външни фирми.

Квалификация:

  • Средно или висше техническо образование;
  • Владеене на немски и/или английски език на ниво минимум В1, съгласно Европейската езикова рамка ще се счита за предимство;
  • Правоспособност за работа с повереното му работно оборудване (технически средства и инструменти);
  • Професионален опит минимум 1 год. на сходна позиция;
  • В добро здравословно състояние, без противопоказност за съответната длъжност;
  • Отлични комуникативни умения и екипна работа.

Нашето предложение:

Възможност за развитие в международна компания с изградена ясна политика на развитието и пакет от допълнителни социални придобивки:

  • Допълнително здравно застраховане;
  • Осигурен фирмен транспорт до работното място;
  • Поевтиняване на храната;
  • Голямо разнообразие от спортни активности, посредством доставчик на спортни услуги;
  • Ваучери за храна;
  • Преференциални цени и отстъпки в различни търговски обекти.

Ако смятате, че Вие сте подходящият кандидат за тази позиция, ще се радваме да се свържете с нас на посочените контакти:
Екатерина Станкова
отдел Човешки ресурси
Мобилен телефон: 0882 267 111

  • Среден техник
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Машинен инженер
  • С място на работа
  • Пълно работно време

  • Career Show Awards – жури и публичен вот определят победителите

    Експертно жури и публичен вот ще определят победителите в наградите за най-добър работодател в България – Career Show Awards, информираха за Борса.bg организаторите на Career Show. Победителите ще бъдат обявени на 10 ноември в сайта на наградите.

  • Мултивак България с отворена позиция за Technical Assistant

    Част от основните задължения включват приоритизиране и обработка на ежедневните заявки от екипи на компанията; управление на заявки и документи на клиенти; изготвяне на доклади и котировки; превод и осигуряване на техническа и търговска информация.

  • „Дни на кариерата“ ще се проведе в ТУ-Габрово

    За поредна година Технически университет – Габрово (ТУ-Габрово) ще бъде домакин на националния форум „Дни на кариерата – ИТ, комуникации и аутсорсинг“, информираха за Борса.bg от учебното заведение. Събитието ще се състои на 20 октомври 2020 г.

  • Девин с нов ръководител „Нови технологии и опаковки"

    Любомир Георгиев е новият ръководител „Нови технологии и опаковки" на Девин, научи Борса.bg от лидерa на пазара на бутилирана вода у нас. Господин Георгиев ще отговаря за разработването и внедряване в употреба на иновативни опаковъчни материали и технологии.

  • Един работен ден на Н. Човалинов от R&M България Производство

    Целеустремен и осъзнал важни за бъдещия си кариерен път уроци – така излиза инж. Николай Човалинов от първото издание на Инженерната академия на Райхле и Де-Масари България Пръдакшън. Днес той гостува в рубриката ни „Един работен ден на...“.

  • Съвети при онлайн интервю за работа от Top Skills Recruitment

    Top Skills Recruitment е българска HR агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в аутсорсинга и IT сектора. Те споделиха някои практически съвети, насочени към търсещите работа.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6