Предлага работа

Продавач-консултант (складов работник)

22.07.2021 г. обратно
Интерметал ООД

Кандидатствай

  • Бургас

Интерметал ООД търси за гр.Бургас:

Работник в склад за неръждаеми материали, промишлена арматура, отопление и ВиК.

Описание:

  • Продажби на неръждаеми материали, промишлена арматура, отопление и ВиК.

Изисквания:

  • Дисциплина и отговорност към работата;
  • Комуникативност;
  • Умения за работа в екип;
  • Шофьорска книжка категория В - активна.

Ние предлагаме:

  • Работа по трудов договор на пълно работно време;
  • Обучение.

Основни задължения:

  • Консултиране на клиенти, записване на поръчки;
  • Подготовка на стоки по поръчки на клиенти;
  • Участие в товаро разтоварната дейност и разнос на стоки;
  • Подреждане и инвентаризиране на стоки.
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

office@intermetal.bg

HR новини

  • Обявиха 100-те топ HR професионалисти в България

    Обявиха победителите в класацията на Career Show Index – „Топ 100 HR професионалисти в България“. Индексът ежегодно отличава вдъхновяващите примери за висок професионализъм в сферата на човешките ресурси в България.

  • Ели Стойнева от Top Skills е сред 100-те Топ HR специалисти

    Г-жа Ели Стойнева от водещата агенция за подбор на персонал Top Skills Recruitment се класирана сред най-добрите HR професионалисти в България в индекса Топ 100 HR професионалисти в България на Career Show Index 2021.

  • Гласувайте за Топ 100-те HR професионалисти в България

    До 15 юли т.г. продължава гласуването за Топ 100 HR професионалисти в България, които ще бъдат финалисти в класацията Career Show Index 2021. Индексът има за цел да отличи специалистите, които имат положително влияние върху развитието на пазара на труда.

  • Helevator e първата безплатна „облачна“ стажантска програма

    Helevator e първата безплатна „облачна“ стажантска програма в България, която се организира от технологичния консултант HeleCloud. Тя предлага възможност на младите студенти да работят на най-модерните облачни технологии.

  • R&M България Производство с номинация на наградите на БФБЛ

    R&M България Производство участва в надпреварата за отличието в категория „Инвестиция в човешкия капитал и условията на труд“ на Годишните награди за отговорен бизнес на Българския форум на бизнес лидерите.

  • Кандидатствайте за Career Show Awards до 25 юни

    За поредна година водещите награди за най-добър работодател в България – Career Show Awards, ще отличат постиженията на десетки компании в сферата на работодателската марка и развитие на човешкия ресурс, съобщиха за Борса.bg организаторите от Career Show.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6