Предлага работа

Програмист на стругове и/или фрези с ЦПУ

24.11.2022 г. обратно
Мултивак България Продакшън ЕООД / Multivac

Кандидатствай

  • София
Multivac е компания с история, която започва своята дейност през 1961 г. в Германия. Към момента компанията е световен лидер, специализиран в производството на вакуум-опаковъчни решения, етикетиращи машини, системи за контрол и инспекция, както и на роботизирани опаковъчни линии. Изделията на компанията намират широко приложение в областта на хранително-вкусовата индустрия, медицината и биомедицината, както и най-различни промишлени отрасли.

Ние насърчаваме личната изява и професионалното развитие в мултинационалната ни компания. Перспективата е дотам, докъдето човек иска да развие себе си.

Във връзка с развитието на производството „МУЛТИВАК България Продакшън“ търси организиран и отговорен специалист за позицията:

Отговорности свързани с позицията:
  • Определяне на правилната последователност и стратегия на обработка;
  • Професионален избор на технология и инструменти; оптимизиране на използването им;
  • Програмиране в съвременна 3D CAD / CAM система Siemens NX CAM;
  • Проверка на NC-кодовете чрез софтуер за 3D симулация;
  • Управление на програмната среда и техническата документация;
  • Отговорност за качеството на програмата, продължителността на програмата, като се вземат предвид всички аспекти;
  • Уверява се, че дизайнерските грешки и подобрения са идентифицирани и отстранени;
  • Определяне на правилната последователност и стратегия на обработка.

Изисквания към кандидатите:
  • Подходящ опит в програмирането на CNC машини;
  • Специфични знания в производството на металорежещи машини;
  • Добра компютърна грамотност (MS-Office, ERP);
  • Добро работно ниво на английски език – писмено и говоримо;
  • Предимство - предишен опит с управление Siemens 840 D.

Вашите лични умения:
  • Висока комуникативна култура и умения за работа в екип;
  • Високо ниво на отговорност и умения за проследяване на задачи;
  • Отлични комуникативни и междуличностни умения;
  • Умения за конструктивно решаване на проблеми;
  • Инициативност, отговорност и внимание към детайлите.

Ние ви предлагаме:
  • Въвеждащо  практическо обучение по индивидуална за опита ви програма;
  • Висок стандарт на оборудване, лични предпазни средства, работно облекло, за да осигурим високо ниво на безопасност на работното място;
  • Постоянен трудов договор;
  • Пет дневна работна седмица, работа на смени;
  • Социален пакет - ваучери за храна 200лв., допълнително здравно осигуряване, фитнес в сградата на компанията, организиран транспорт от София и Перник;
  • Сигурна и дългосрочна работа в иновативна Немска компания;
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения.

В случай, че обявата представлява интерес, моля, изпратете CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита. Съгласие за обработка на данни в процеса подбора съгласно общия регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни.
  • С място на работа
  • Пълно работно време

HR новини

  • Джакопо Андреозе ще застане начело на Angelini Pharma

    Начело на фармацевтичната компания Angelini Pharma предстои да застане Джакопо Андреозе, научи Борса.bg от Karieri.bg. Компанията работи в областта на мозъчното здраве, психичното здраве, епилепсията и потребителското здравеопазване.

  • Кока-Кола ХБК България има нов директор „Техническа функция“

    Ренато Беритич поема позицията директор „Техническа функция“ в Кока-Кола ХБК България, научи Борса.bg от Actualno.bg. Една от главните цели на новият директор е да наеме близо 450 професионалисти, които да отговарят за различните дейности в производството.

  • Visteon избра Велизар Димов за поста вицепрезидент „Инженеринг“

    Г-н Велизар Димов зае поста вицепрезидент „Инженеринг“ за Европа на глобалната компания, специализирана в автомобилните технологии, Visteon, като той е първият българин, който ще ръководи инженеринговите ѝ дейности, научи Борса.bg от Economy.bg.

  • Менпауър България излъчи юбилеен епизод на Клуб HR навигатор

    На 29 октомври Менпауър България излъчи 10-ти юбилеен епизод на Клуб HR навигатор, научи Борса.bg от компанията. Дискутираната тема бе за кариерното ориентиране на младежите и рецептата за успешен старт в професионалната им кариера.

  • Какво сочи проучване на Career Show за заплащането в ИТ сектора

    Career Show проведе проучване за удовлетвореността от работното място, което разглежда перспективите за развитие в ИТ сектора, съобщиха за Борса.bg от организацията. Анализът на резултатите разкрива интересни детайли.

  • Предстои двудневното онлайн събитие Career Show Tech 2022

    На 29 и 30 ноември 2022 г. ще се проведе двудневното онлайн събитие Career Show Tech 2022, в което представители от световни ИТ компании ще бъдат специални гост лектори, съобщиха за Борса.bg организаторите от Career Show.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6