Предлага работа

Специалист Безопасност и здраве при работа и екология

23.10.2019 г. обратно
Либхер Транспортейшън Системс Марица ЕООД / Liebherr

Кандидатствай

  • Пловдив
  • с. Царацово, обл. Пловдив

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Подпомага развитието, поддържането и въвеждането на стандарти в сферата на БЗР, ПАБ и опазването на околната среда (ООС) в дружеството;
- Координира осъществяването и прилагането изискванията на Здравословни и безопасни условия на труд и опазване на околната среда според изискванията на стандарти ISO 45001 и OHSAS 18001;
- Участва в разработването на програми и провеждането на инструктажи и обучения на персонала от всяко ниво по теми, свързани с БЗР, ПБ и ООС;
- Отговаря за изготвянето на справки, отчети и доклади в компанията и на национално ниво според изискванията на законодателството;
- Подпомага ръководителя в разработването и актуализирането на политики, процедури и стандарти, свързани с околна среда, здраве, безопасност при работа, пожарна и аварийна безопасност във всички отдели;
- Подпомага спазването на законовите изисквания по отношение на БЗР, ПАБ и ООС в дружеството;
- Участва в идентифицирането на несъответствия, предлага предприемане на корективни мерки и подпомага изпълнението на предписани такива от вътрешни и външни одити;
- Подпомага ръководителите отдели при изпълнение на задълженията им за осигуряване на БЗР, ПАБ и ООС в дружеството;
- При необходимост извършва проверки по околна среда, здраве и безопасност на територията на компанията.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Висше образование – степен или диплома в сферата на здраве и безопасност, околна среда, пожарна и аварийна безопасност са предимство;
- Практикуващ експерт или специалист по здраве и безопасност, околна среда или пожарна и аварийна безопасност;
- Професионален опит – да познава много добре нормативната уредба за длъжността, трудов стаж по професията – минимум 3 години;
- Свободно владеене на немски език или английски език е предимство;
- Много добри компютърни умения.

  • Висше
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

info-ltm@liebherr.com

HR новини

  • Адастра България ще представи кариерни възможности

    На 20-ти ноември, в 17:30 ч., Адастра България, част от глобалната ИТ компания Адастра, предлагаща услуги и решения в областта на обработката, анализа и складирането на данни, ще представи иновативни технически решения и кариерни възможности във фирмата.

  • MTG се включи в кампанията „Гордея се с труда на моите родители“

    В навечерието на Деня на народните будители, 1 ноември, българският металургичен холдинг Метал Технолоджи Груп (MTG) посрещна деца на свои служители в рамките на кампанията „Гордея се с труда на моите родители”, съобщиха за Борса.bg от MTG.

  • Кроношпан откри повече от 60 нови работни позиции

    Откриване на повече от 60 нови позиции включва инвестиционната програма на Кроношпан България, научи Борса.bg. Така през идната 2020 г. общият брой на наетите в производствената компания ще надвиши 260 души.

  • Работодатели могат да заявят нуждата си от кадри в Плевен

    Работодатели и работодателски организации в гр. Плевен могат да заявят необходимостта от кадри за обучение с придобиване на професионална квалификация, във връзка с изготвяне на предложенията за държавния план-прием в професионалните гимназии.

  • Шест съвета как да откриеш мечтаната работа чрез Борса.bg

    Ти си студент или вече си завършил своето професионално техническо образование – средноспециално или висше? Упорито търсиш възможности за кариерно развитие? А знаеш ли, че в Борса.bg те очакват стотици възможности за обучение, стаж и работа?

  • Един работен ден на инж. Анелия Костадинова от ЛЕМ България

    Сред работните ангажименти на един ръководител R&D проекти в ЛЕМ България са вниманието към нуждите на клиента, проследяването на прогреса по проектите, както и силният интерес към нови начини за подобряване на системата на работа.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6