Предлага работа

Оператори – електронно производство

23.09.2022 г. обратно
Интегрейтид Микро-Електроникс България ЕООД / IMI

Кандидатствай

  • Ботевград

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с 21 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойният ни екип е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на 2400 души от региона и София.

Във връзка с разрастващото се производството на Интегрейтид Микро-Електроникс България, търсим оператори за различни производствени линии,  които да се присъединят към нашия екип.

Основна цел на работа:
Да извършва всички производствено-технологични операции в рамките на производството, за които има валидно обучение.

Основни задължения:
  • Да познава и спазва стриктно вътрешния правилник на производството;
  • Да познава начина на работа на технологично оборудване в производството на операциите, на които е обучен;
  • Да извършва производствените операции съобразно работните инструкции и технологичната документация;
  • В случай на регистрирано несъответствие на технологичните изисквания или предположение за реален риск от производствени проблеми, незабавно да уведомява прекия си ръководител;
  • Да се обучава на нови операции, съгласно плановете за обучение в производството;
  • Да предава опита си по изпълнение на операциите на останалите монтажници в производството.

Изисквания:
  • Средно образование - задължително изискване;
  • Професионален опит в областта на монтажа на електронни изделия - предимство;
  • Умения за работа в екип;
  • Компютърни умения - предимство.

Условия:
  • Готовност за работа на смени - първа, втора и нощна смяна;
  • Месторабота – Ботевград;
  • Трудов договор;
  • Осигурен фирмен транспорт - от Враца, Мездра, Етрополе,Тетевен;
  • Фирмено обучение;
  • Бонусна система свързана с трудовото представяне
  • Конкурентно заплащане, признаване на целия трудов стаж, заплащане на нощен и извънреден труд спрямо Кодекса на труда;
  • Социални придобивки – допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна (80лв.), годишни профилактични прегледи, противогрипни ваксини, програма за отстъпки в над 50 обекта в цялата страна, преференциална цена за карта MultiSport;
  • Подсигурени от фирмата кафе и други напитки на територията на предприятието;
  • Кът за отдих;
  • Осигурено работно облекло;
  • Предоставяне на безлихвен вътрешнофирмен заем.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля, изпратете подробна автобиография. Моля, задължително да посочете настоящ адрес, образование и телефон за връзка.

Срок за кандидатстване: 17.10.2022 г.

Интервютата за позицията се провеждат в сграда IMI 2 (Ботевград, бул. "България" 24, в близост до спортна зала Балкан (старата спортна зала), срещу Технически колеж - Ботевград.
  • Средно
  • С място на работа
  • Пълно работно време
  • Работа на смени

Кандидатствай

careers_bg@global-imi.bg

HR новини

  • Маргарета Сайлер ще говори на The Future of Work 2022

    Сред лекторите на предстоящата през октомври конференция The Future of Work Summit: Creating Change ще бъде г-жа Маргарета Сайлер, работила като старши HR мениджър в Tesla, научи Борса.bg от Karieri.bg. Тя е един от авторите на книгата Culture Up.

  • Manpower България ще излъчи поредния епизод на Клуб HR Navigator

    На 17 септември от 9:30 ч. Manpower България ще излъчи поредния епизод от поредицата „Клуб HR Navigator“, научи Борса.bg от компанията. Дискусията ще бъде на тема „Diversity and inclusion – двигатели на промяната в съвременната бизнес култура“.

  • Станете част от водещото кариерно експо Career Show 2022

    Предстои водещото кариерно събитие за квалифицирани кадри Career Show 2022. Форумът ще се проведе хибридно – на живо на 20 септември в Sofia Event Center, мол Парадайс и онлайн на 21 септември, информираха за Борса.bg организаторите.

  • Даниела Йорданова застава начело на Nestle за югоизточния пазар

    От началото на септември г-жа Даниела Йорданова заема поста бизнес мениджър „Шоколадови изделия“ за югоизточния пазар в Nestle, научи Борса.bg от компанията. Назначението на ръководната длъжност е резултат от доказания ѝ професионализъм.

  • Невена Милева от Мултивак България Продакшън за успешния HR

    Във взаимоотношенията работодател-служител успешният HR специалист следва да балансира и да намира начин за поднасяне и на добрите новини, и на негативните. Така смята г-жа Невена Милева от „Мултивак България Продакшън“ ЕООД, научи Борса.bg от Инженер.bg.

  • Мелексис България ще бъде част от Тук – Там Kошер 2022

    Мелексис България (Melexis) ще се включи в кариерния форум Тук – Там Kошер 2022, научи Борса.bg. В рамките на събитието, което ще се състои на 16 септември в Интер Експо Център – София, успели българи от цял свят ще разкажат своите истории за смели иновации.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6