Предлага работа

Оператори – електронно производство

11.09.2019 г. обратно
Интегрейтид Микро-Електроникс България ЕООД / IMI

Кандидатствай

  • Ботевград

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. (IMI) – компания, основана през 1980 г. с 21 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойното ни звено е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2700 души от региона на Ботевград и София.

Във връзка с разрастващото се производството на Интегрейтид Микро-Електроникс България, търсим оператори (монтажници електронни елементи), които да се присъединят към нашия екип.

Основна цел на работа:
Да извършва всички производствено-технологични операции в рамките на производството, за които има валидно обучение.

Основни задължения:

  • Да познава и спазва стриктно вътрешния правилник на производството;
  • Да познава начина на работа на технологично оборудване в производството на операциите, на които е обучен;
  • Да извършва производствените операции съобразно работните инструкции и технологичната документация;
  • В случай на регистрирано несъответствие на технологичните изисквания или предположение за реален риск от производствени проблеми, незабавно да уведомява прекия си ръководител;
  • Да се обучава на нови операции, съгласно плановете за обучение в производството;
  • Да предава опита си по изпълнение на операциите на останалите монтажници в производството.

Изисквания:

  • Средно образование – задължително изискване;
  • Професионален опит в областта на монтажа на електронни изделия – предимство;
  • Умения за работа в екип.

Условия:

  • Готовност за работа на сменен режим на работа - първа, втора и нощна смяна;
  • Месторабота – Ботевград;
  • Трудов договор;
  • Социални придобивки – допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна;
  • Подсигурени от фирмата кафе и други напитки на територията на предприятието;
  • Осигурен фирмен транспорт – от Враца, Мездра, Етрополе, Тетевен;
  • Фирмено обучение.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля, изпратете подробна автобиография (посочете Ref.No: МЕЕ). Моля, задължително да посочете настоящ адрес, образование и телефон за връзка.

Срок за кандидатстване: 03.10.2019 г.

Интервютата за позицията се провеждат в сграда IMI 2 (Ботевград, бул. "България" 24, в близост до спортна зала Балкан (старата спортна зала), срещу Технически колеж – Ботевград.

  • Средно
  • С място на работа
  • Пълно работно време
  • Работа на смени

Кандидатствай

careers_bg@global-imi.bg

  • Риск Инженеринг с награда за най-еко офис на Career Show 2019

    Тазгодишното издание на кариерното изложение Career Show събра на едно място повече от 2 000 предварително селектирани специалисти и 130 утвърдени работодатели от различни области. По време на мероприятието организаторите раздадоха „Career Show Awards“.

  • Career Show събра топ таланти и работодатели в зала Арена Армеец

    На 10 септември т.г. в зала Арена Армеец в столицата се проведе изложението за квалифицирани кадри Career Show 2019. Събитието срещна повече от 2 000 предварително селектирани специалисти, търсещи своето професионално развитие у нас.

  • BHTC България потърси нови таланти на „Кариерен Кошер 2019“

    Бер-Хелла Термоконтрол България взе участие в изложението „Кариерен Кошер 2019“. То се проведе на 4 септември 2019 г. в Интер Експо Център. Екипът на BHTC България разказа на посетителите на събитието за своята дейност и разработваните от компанията продукти.

  • Един работен ден на инж. Й. Йорданов от Melexis България

    Що е то Lean инженер? Каква е мисията на тази длъжност и защо намирането на най-добрите професионалисти за нея става приоритет за компаниите в световен мащаб? Отговор на тези въпроси Борса.bg получи от инж. Йордан Йорданов от Melexis България.

  • МТСП стартира конкурс за социални иновации

    За пета поредна година МТСП организира конкурс за Национална награда за социални иновации и ще отличи социалните предприятия, кооперации, образователни и научни институции и организации в сектора на социалната икономика.

  • Един работен ден на инж. Георгиев от ЛЕМ България

    „Живот, Енергия, Движение” (Life Energy Motion) – това е основата, върху която се развива международният производител на преобразуватели за ток и напрежение LEM. Екипът ни се срещна с инж. Георги Георгиев от българското дружество ЛЕМ България.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6