Предлага работа

Специалист Качество (Планиране)

09.10.2019 г. обратно
Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД / Liebherr

Кандидатствай

  • Пловдив
  • с. Радиново, обл. Пловдив

"ЛИБХЕР-ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР-ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания:

  • Висше техническо образование;
  • Владеене на немски език с предимство или английски език – писмено и говоримо – ниво В2 по европейската езикова рамка;
  • Много добри компютърни умения – MS Office;
  • Много добри комуникационни умения.
  • Предишен опит в планиране/управление на качеството е предимство;
  • Владеене на инструменти/програми за управление на проекти (Jira, MS Projects) е предимство.

Основни задължения:

  • Отговаря за качеството на нови продуктови проекти;
  • Планира качеството в проекти на развойната дейност за превантивно подсигуряване на съответните цели по качеството;
  • Участва в изготвянето на оценката на риска на детайли, възли и процеси;
  • Дефинира изисквания от страна на качеството и планиране на необходимите тестове и проверки за детайли и възли /закупни и собствено производство/;
  • Използва методи за планиране на качеството, както и за провеждането на обучения във връзка с различните методи;
  • Изработва инструкции, планове за контрол и други документ;
  • Планира качеството във връзка със специфични изисквания на клиентите;
  • Координира специфични за качеството теми с клиентите.

Ние предлагаме:

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи:

  • Aвтобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

lhm_jobs@liebherr.com

  • Намери посоката! Ела на „Ден на кариерата“ във ВТУ „Т.Каблешков“

    За шести пореден път Център за кариерно развитие към Висше транспортно училище (ВТУ) „Тодор Каблешков“ организира изложението за работодатели „Ден на кариерата“, научи Борса.bg от учебното заведение. Събитието ще се състои от 10 ч. на 17 октомври.

  • Оптимизирайте HR процесите в компанията с ТехноЛогика

    Нуждаете се от единна интегрирана система, която да ви помогне да управлявате най-ценния ресурс – човешкия капитал? ТехноЛогика има решение за вас. Компанията представи нов български софтуер, който автоматизира HR процесите в малките и средни предприятия.

  • Един работен ден на Петър Телчаров от Либхер-Транспортейшън

    Как да ръководиш хора, така че работата да тече по възможно най-добрия начин? Как да създадеш обстановка на колегиалност и доверие? Днес на гости ни е Петър Телчаров – програмист на машини с ЦПУ в Либхер-Транспортейшън Системс Марица.

  • Да вземем децата в офиса? В Луфтханза това вече е възможно

    Съчетаването на работните задължения с отглеждането на децата понякога представлява предизвикателство за родителите. Решение намериха от Луфтханза Техник София, които обособиха т.нар. „Parent-Child“ офис, осигуряващ комфорт на родителите и малчуганите.

  • Новият завод на Биовет в Пещера разкрива над 200 работни места

    На 16 септември т. г. един от водещите европейски производители на фуражни добавки, активни субстанции и готови лекарствени средства Биовет официално откри своя нов завод в гр. Пещера, научи Борса.bg от българското дружество.

  • Риск Инженеринг с награда за най-еко офис на Career Show 2019

    Тазгодишното издание на кариерното изложение Career Show събра на едно място повече от 2 000 предварително селектирани специалисти и 130 утвърдени работодатели от различни области. По време на мероприятието организаторите раздадоха „Career Show Awards“.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6