Предлага работа

Специалист Качество (Планиране)

19.11.2019 г. обратно
Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД / Liebherr

Кандидатствай

  • Пловдив
  • с. Радиново, обл. Пловдив

"ЛИБХЕР-ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР-ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания:

  • Висше техническо образование;
  • Владеене на немски език с предимство или английски език – писмено и говоримо – ниво В2 по европейската езикова рамка;
  • Много добри компютърни умения – MS Office;
  • Много добри комуникационни умения.
  • Предишен опит в планиране/управление на качеството е предимство;
  • Владеене на инструменти/програми за управление на проекти (Jira, MS Projects) е предимство.

Основни задължения:

  • Отговаря за качеството на нови продуктови проекти;
  • Планира качеството в проекти на развойната дейност за превантивно подсигуряване на съответните цели по качеството;
  • Участва в изготвянето на оценката на риска на детайли, възли и процеси;
  • Дефинира изисквания от страна на качеството и планиране на необходимите тестове и проверки за детайли и възли /закупни и собствено производство/;
  • Използва методи за планиране на качеството, както и за провеждането на обучения във връзка с различните методи;
  • Изработва инструкции, планове за контрол и други документ;
  • Планира качеството във връзка със специфични изисквания на клиентите;
  • Координира специфични за качеството теми с клиентите.

Ние предлагаме:

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.

Необходими документи:

  • Aвтобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

lhm_jobs@liebherr.com

HR новини

  • Един работен ден на инж. Елисавет Стаму от ЛЕМ България

    Как безупречното качество, което е водещ постулат в ЛЕМ България, се превръща в генерален мотиватор и дори в начин на мислене и какво сподели г-жа Елисавет Стаму, инженер „Качество на доставчици“ в ЛЕМ България, пред екипа на Инженер.bg.

  • Един работен ден на инж. Самоковлиев от Костал

    Да си част от света на Kostal означава да се наредиш сред първенците в глобалния аутомотив бранш и да не отстъпваш нито крачка назад от най-високите стандарти за качество, прецизност и високи резултати. В тези челни редици застава и Костал Аутомотив България.

  • „Ден на сини кариери“ ще се проведе във Варна

    Морето ви привлича неудържимо? Мечтаете за кариера в областта на корабостроенето, морския транспорт, круизния туризъм или офшорния добив на нефт и газ? Тогава не пропускайте да посетите традиционното информационно събитие „Ден на сини кариери“!

  • ОПРЧР осигурява детски кътове за 200 фирми

    От началото на следващата година Оперативната програма „Развитие на човешките ресурси“ (ОПРЧР) ще осигури възможността на 200 работодатели да разкрият детски кътове за децата на своите служители в компанията, научи Борса.bg от МТСП.

  • Адастра България ще представи кариерни възможности

    На 20-ти ноември, в 17:30 ч., Адастра България, част от глобалната ИТ компания Адастра, предлагаща услуги и решения в областта на обработката, анализа и складирането на данни, ще представи иновативни технически решения и кариерни възможности във фирмата.

  • MTG се включи в кампанията „Гордея се с труда на моите родители“

    В навечерието на Деня на народните будители, 1 ноември, българският металургичен холдинг Метал Технолоджи Груп (MTG) посрещна деца на свои служители в рамките на кампанията „Гордея се с труда на моите родители”, съобщиха за Борса.bg от MTG.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6