Предлага работа

Лабораторен инженер (по заместване)

13.06.2019 г. обратно
Строително оборудване ЕООД / Husqvarna

Кандидатствай

  • Русе

Производствената фирма Строително оборудване ЕООД, гр. Русе, е основана през 1987 г., като предприятие за хидропробивна техника. В периода 2005-2017 г. фирмата е част от шведската Група Атлас Копко, която през годините инвестира интензивно в строежа на нови производствени мощности, оптимизация на производствения процес и обогатяване на гамата на произвежданите изделия. От началото на месец февруари 2018 г. фирмата е придобита от шведската Група Хускварна.

В завода се произвеждат лека трамбоваща техника, техника за обработка на бетон, ръчна хидравлична техника за строителството - като трамбовки, валяци, мастари, машини за шлайфане на бетонни повърхности, чукове, захранващи хидравлични станции, помпи, резачки, машини за ядково пробиване.

Търсим да назначим Лабораторен инженер, на трудов договор по заместване за около 2 години.

Основни задължения:

  • Извършва изпитания на вътрешно разработени прототипи на място в лабораторията и по време на практически полеви изпитания;
  • Отчита резултатите от тестовете и на базата на това предлага възможни подобрения и оптимизации по отношение на качество, производство, сигурност и надеждност на машините;
  • При необходимост актуализира и/или модернизира процедурите за изпитване;
  • Ефективно планира извършването на тестовете;
  • Работи в сътрудничество с другите лаборатории в рамките на дивизията Строителна техника;
  • Работи в тясно сътрудничество с монтажниците и отговорните конструктори, като по време на монтажа на прототипите активно участва лично в самия монтаж.

Изисквания:

  • Завършено висше техническо образование, специалност машинен инженер;
  • Владеене на технически английски език на работно ниво;
  • Предишен опит е предимство;
  • Способност за вземане на самостоятелни решения;
  • Творчество и инициативност – работата изисква търсене и прилагане на нови конструктивни решения от средна сложност при проектиране на машини и технологична екипировка.

Ние предлагаме:

  • Много добро възнаграждение;
  • Месечни бонуси;
  • Преразглеждане на заплатите веднъж годишно;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможности за кариерно развитие;
  • Курсове по английски език на различни нива;
  • Допълнителен платен годишен отпуск за студенти и Стипендиантска програма.

Допълнителни придобивки:

  • Безплатна храна и служебен транспорт;
  • Медицинска застраховка;
  • Карта за спорт;
  • Подаръчни ваучери за Коледа;
  • Фирмени партита;
  • Динамична и приятна работна атмосфера;
  • Чиста работна среда.

Необходими документи за кандидатстване: автобиография.

Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Машинен инженер
  • С място на работа
  • Временна / по проект
  • Пълно работно време

Кандидатствай

Anna.Dimitrova@husqvarnagroup.com

  • Етем България успешно приключва проект за обучение на персонала

    ЕТЕМ е една от водещите фирми за екструдиране на алуминий в Югоизточна Европа и е първата компания, напълно интегрираща процеса на проектиране и производство на архитектурни системи и алуминиеви профили за промишлени приложения в Гърция.

  • Препоръчай хардуерен инженер и вземи бонус от ITEAM Bulgaria

    От години екипът на Инженер.БГ чрез своята Инженерна борса помага на специалистите у нас и на Балканите да открият мечтаното работно място, а за първи път имаме удоволствието да работим с компания, която използва иновативен метод за подбор – референцията от приятел.

  • Запознайте се със сертификационната програма на БАУХ

    Сертификационната програма на БАУХ има за цел да наложи професионални стандарти за управление на човешки ресурси, чрез които които да подпомогне бизнеса в стремежа му към по-добри резултати и по-мотивирани и ефективни екипи.

  • ВИТТЕ Аутомотив България разкрива нови работни места в Русе

    Преди броени дни ВИТТЕ Аутомотив България ЕООД откри новата си производствена база на завода в гр. Русе. Инвестицията ще разкрие над 350 нови работни места, с което общият брой на работещите в българското дружество ще надхвърли 1 300 души.

  • Един работен ден на инж. Куфаров от Либхер-Транспортейшън

    Как протича работният ден на един машинен инженер с повече от 15 години професионален опит? Кои са препятствията, които се изпречват на пътя му, и как ги преодолява? Вижте какво разказа инж. Георги Куфаров от Либхер-Транспортейшън Системс Марица.

  • VOSS търси да назначи 400 работници до края на 2019 г.

    Немската компания VOSS Automotive, която придоби бившия завод на Great Wall в област Ловеч, търси да назначи 400 работници – предимно машинни оператори и инженери, до края на тази година. От VOSS планират да назначат общо около 1000 служители.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6