Предлага работа

Експерт инвеститорски контрол

24.11.2022 г. обратно
Електрохолд България ЕООД

Кандидатствай

  • София
ЕРМ ЗАПАД ЕАД
Електроразпределителни мрежи Запад e част от групата на Електрохолд. Дружеството поддържа, моодернизира и развива най-голямата електроразпределителна мрежа в България с дължина над 58 хил. км. и обслужва над 2.1 млн. киенти. Нашата мисия е да осигуряваме енергия, да въвеждаме иновации, да инвестираме усточиво, за да бъдем лидер на енергийния пазар.

Основни задължения:
  • Отговаря за дейностите по инвеститорски контрол на област Перник;
  • Извършва инвеститорски контрол по време на изпълнението на обектите и съоръженията;
  • Следи и изготвя протоколи за възлагане изпълнението на дейности, свързани с инвестиционните и ремонтни програми на дружеството;
  • Възлага изготвянето на работни проекти на външни проектантски организации и доклад за съответствие на лицензирани фирми за строителен надзор;
  • Изготвя заявки за доставка на материали, СМР и услуги и контролира изпълнението им;
  • Проследява изписването и полагането на материали и останалите разходи по обектите от инвестиционната и ремонтна програми;
  • Изготвя справки за изпълняваните обекти;
  • Участва в приемателни комисии.

Изисквания:
  • Висше електротехническо образование;
  • Опит на подобна позиция мин. 2 години;
  • Познаване на нормативната база свързана с изграждането и узаконяването на ел. съоръжения – ЗУТ, ЗЕ, ЗБУТ и др.;
  • Много добра компютърна грамотност - MS Office, SAP;
  • Шофьорска книжка- категория В;
  • Много добри умения за планиране и организиране;
  • Добри умения за работа в екип.

Място на работа: гр. София

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Краен срок за подаване на документи: 05.12.2022 г.

Ние предлагаме:
  • Допълнително трудово възнаграждение и бонусна система;
  • Ваучери за храна;
  • Kарти с отстъпки за пазаруване;
  • Допълнително доброволно пенсионно осигуряване;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Програми за обучение и развитие;
  • Допълнителен платен отпуск;
  • Почивни бази;
  • Преференциални условия при ползване на банкови и застрахователни услуги.

Дружествата от групата на Електрохолд, като администратори на лични данни, обработват предоставените им от кандидатите лични данни единствено за целите на настоящия подбор по публикуваната обява за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантират опазването им в тайна от трети лица. Дружествата предоставят личните данни на трети страни, само когато имат такова задължение по силата на приложимите законови разпоредби. Всяко право по отношение на личните данни е гарантирано на кандидатите и може да бъде упражнено в съответствие с нормативните изискванията.
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Електроинженер
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

evgenia.georgieva@cez.bg

HR новини

  • Джакопо Андреозе ще застане начело на Angelini Pharma

    Начело на фармацевтичната компания Angelini Pharma предстои да застане Джакопо Андреозе, научи Борса.bg от Karieri.bg. Компанията работи в областта на мозъчното здраве, психичното здраве, епилепсията и потребителското здравеопазване.

  • Кока-Кола ХБК България има нов директор „Техническа функция“

    Ренато Беритич поема позицията директор „Техническа функция“ в Кока-Кола ХБК България, научи Борса.bg от Actualno.bg. Една от главните цели на новият директор е да наеме близо 450 професионалисти, които да отговарят за различните дейности в производството.

  • Visteon избра Велизар Димов за поста вицепрезидент „Инженеринг“

    Г-н Велизар Димов зае поста вицепрезидент „Инженеринг“ за Европа на глобалната компания, специализирана в автомобилните технологии, Visteon, като той е първият българин, който ще ръководи инженеринговите ѝ дейности, научи Борса.bg от Economy.bg.

  • Менпауър България излъчи юбилеен епизод на Клуб HR навигатор

    На 29 октомври Менпауър България излъчи 10-ти юбилеен епизод на Клуб HR навигатор, научи Борса.bg от компанията. Дискутираната тема бе за кариерното ориентиране на младежите и рецептата за успешен старт в професионалната им кариера.

  • Какво сочи проучване на Career Show за заплащането в ИТ сектора

    Career Show проведе проучване за удовлетвореността от работното място, което разглежда перспективите за развитие в ИТ сектора, съобщиха за Борса.bg от организацията. Анализът на резултатите разкрива интересни детайли.

  • Предстои двудневното онлайн събитие Career Show Tech 2022

    На 29 и 30 ноември 2022 г. ще се проведе двудневното онлайн събитие Career Show Tech 2022, в което представители от световни ИТ компании ще бъдат специални гост лектори, съобщиха за Борса.bg организаторите от Career Show.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6