Предлага работа

Продуктов инженер

12.10.2018 г. обратно
Интегрейтид Микро-Електроникс България ЕООД / IMI

Кандидатствай

  • Ботевград

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с петнадесет производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойният ни екип е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2600 души от региона и София.

В момента разширяваме екипа от продуктови инженери в бизнес единица IMI 1 на компанията в Ботевград и търсим 2 продуктови инженери (инженер, проекти). Едната позиция е на договор по заместване на колега по майчинство.

Основна цел на позицията:
Организиране технологичната дейност на производството, внедряване и проследяване на изделията, за които отговаря съответния продуктов (проектен) екип и инженер.

Основни задължения:
   - Участие при внедряването на нови високотехнологични изделия и процеси в производството;
   - Създаване на технически спецификации и работни инструкции за съответните изделия;
   - Ангажимент за организиране на производството на мостри на изделията;
   - Актуализация на документацията, свързана с проектите, за които отговаря (FMEA, PPAP);
   - Участие в оптимизацията на производствените процеси (Lean Manufacturing);
   - Осъществяване и поддържане на контакт с клиентите на компанията по технически и технологични въпроси при отсъствие на проектен лидер;
   - Обучение на оператори за специфични процеси;
   - Контакт с широк кръг от специалисти в компанията - инженери качество, инженери процеси, инженери поддръжка, специалисти анализ на отказите, специалисти метрология, началник смени, оператори;
   - Работа в производствена среда и прекарване на повече от 60 % от работното време по линиите за асемблиране на модули с цел проследяване на процеси и евентуални проблеми.

Изисквания:
   - Висше техническо образование - за предпочитане в областта на електрониката, машинното или индустриално инженерство;
   - Добро владеене на английски език (писмено и говоримо) – работа с техническа документация и кореспонденция с контрагенти;
   - Компютърни умения - MS office (Excel, Power Point, Word) - задължително;
   - Опит и познания по технологичните процеси, свързани с асемблиране на електронни модули и по изделията и стандартите за качество се смята за сериозно предимство;
   - Опит в автомобилна индустрия - 1-2 години е предимство;
   - Практически опит в производствена среда на подобна позиция е препоръчителен;
   - Способност за работа в динамична среда;
   - Мотивиран, проявява инициативност и аналитично мислене;
   - Способен да работи самостоятелно и да подрежда задачите си по приоритет;
   - Умения за работа в екип;
   - Готовност за ежедневно пътуване до Ботевград, където се намират производствените мощности на компанията.

Ние предлагаме:
   - Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;
   - Месторабота - Ботевград;
   - Социални придобивки - осигурен фирмен транспорт, допълнително здравно осигуряване;
   - Работа в международен екип от професионалисти в сферата на автомобилната електроника;
   - Фирмено обучение.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля използвайте бутона за кандидатстване по-долу и приложете подробна автобиография на български и английски език, като не забравяте да посочите референтния номер на позицията, за която кандидаствате (Ref.No: PrE_IMI)

Краен срок за подаване на документи: 04.11.2018 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Машинен инженер
  • Инженер по електроника
  • Индустриален инженер
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers_bg@global-imi.com

HR новини

  • Huawei набира нови кадри в България

    Световният производител на смартфони, таблети и интерактивни технологии Huawei обяви, че стартира кампания за набиране на кадри у нас. У нас, на 10 октомври 2018 г. в хотел „Балкан“ („Шератон“) компанията организира ден на отворените врати.

  • Сарк ще открие 40 нови работни места в Шумен

    Сарк България, пoдpaздeлeниe на турския холдинг Sarkuysan A.S., ще строи завод за електрически кабели в индустриалната зона на Шумен, като инвестира 17 млн. лв. и осигури 40 нови работни места, съобщиха за Борса.bg от Министерство на икономиката.

  • Стефан Бенгтссон e новият директор за България на SAAB

    Шведската корпорация SAAB, произвеждаща авиационна техника, назначи Стефан Бенгтссон за директор за България. Бенгтссон е завършил Националния колеж по отбрана, има ранг „майор” и е служил във въоръжените сили на Швеция повече от 10 години.

  • Анса Борима ще разкрие 200 работни места в Ловеч

    Българо-италианският консорциум Анса Борима има намерение да разкрие 200 нови работни места в Ловеч, България. Сдружението ще наеме помещения в Северната индустриална зона на гр. Ловеч и до края на годината смята да започне производство.

  • Заводът на Latecoere край Пловдив отвори врати

    Заводът на френския производител на авиочасти Latecoere, водеща компания в авиационната индустрия, беше официално открит край Пловдив. Първоначалната инвестиция в строителството и оборудването на съоръжението възлиза на 11 млн. евро.

  • БАА има нов изпълнителен директор

    Д-р Анна-Мари Виламовска е новият изпълнителен директор на Българската аутсорсинг асоциация. Тя пое длъжността от 1 септември 2018 г. Г-жа Виламовска е доктор по приложна икономика на RAND Graduate School, САЩ.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6