Предлага работа

Инспектор Качество – Инструментално производство

14.01.2020 г. обратно
Интегрейтид Микро-Електроникс България ЕООД / IMI

Кандидатствай

  • Ботевград

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с петнадесет производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойното ни звено е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2800 души от региона и София.

Търсим ИНСПЕКТОР КАЧЕСТВО за Инструменталното производство.

Основна цел на работата: Да извършва измервания със специфично измервателно оборудване и дейности за осигуряване качеството на изделията в Инструментален цех.

Основни задължения:

  • Извършва измервания посредством Трикоординатна измервателна машина (ТИМ) в съответствие със стандартите за качество и работните инструкции и установява отклоненията от клиентските спецификации на произведените детайли;
  • Създава и редактира програми за измерване на детайли на ТИМ и на оптична измервателна система – измервателен микроскоп;
  • Отразява резултатите в съответните документи (протоколи от измерване, сертификати, маршрутни карти или предоставени от клиенти бланки);
  • Участва в дейността по калибриране на измервателните средства съгласно годишния график във фирмата;
  • Попълва и поддържа базата с данни от измервания съхранявани на уеб сървъра;
  • Участва в дейностите по изясняване и отстраняване на причините за установени отклонения от спецификацията и чертежите на изделията.

Изисквания:

  • Минимум средно образование;
  • Умения за работа с прецизно измервателно оборудване;
  • Познания в областта на метрологията и геометричните измервания на механични детайли и възли;
  • Умения за работа с конструктивна и технологична документация;
  • Добра компютърна грамотност – MS Office;
  • Познаване на софтуер PC - DMIS за Трикоординатна измервателна машина е предимство;
  • Ползване на английски език – начално ниво;
  • Умения за работа в екип.

Предлагаме:

  • Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;
  • Социални придобивки - ваучери за храна, допълнително медицинско осигуряване;
  • Осигурен безплатен фирмен транспорт;
  • Фирмено обучение.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля, кандидатствайте чрез бутона с подробна автобиография (като посочите в Subject референтния номер Ref.#: QI_TS на позицията).

Краен срок: 03.02.2020 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Среден техник
  • Инженер бакалавър
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers_bg@global-imi.com

HR новини

  • Предстои изложението за работодатели „Стажове“ в ТУ-София

    За девета поредна година Център „Кариера и възпитаници (Алумни)“ към Технически университет – София (ТУ-София) организира изложението за работодатели „Стажове“, информираха за Борса.bg от учебното заведение.

  • Рaйна Крапчанска е новият HR мениджър на BHTC България

    Г-жа Крапчанска ще отговаря за развитието на глобалната HR политика на компанията, за обучителните програми и за превръщането на развойния център на BHTC България в предпочитано място за усъвършенстване на висококвалифицирани инженери.

  • Кои работодатели ще увеличат работната сила през 2020?

    Българските работодатели ще посрещнат новото десетилетие оптимистично, като увереността им за наемане на служители през първото тримесечие на новата 2020 г. се очаква да е положителна във всички индустрии и региони в страната, научи Борса.bg от ManpowerGroup.

  • Един работен ден на инж. Маргарита Николова от БКК 95

    Какви са предимствата да си дама в един предимно мъжки свят – този на инженерите? Как старанието и концентрацията на жената-инженер ѝ помагат да се справя успешно както с работата, така и с грижата за семейството споделя Инж. Маргарита Николова от БКК 95.

  • Един работен ден на инж. Румен Христов от Стам Лтд

    Да си инженер „Динамични и автоматизирани решения за складове“ изисква работа на пълен работен ден, а понякога и след това. За инж. Румен Христов от Стам Лтд удовлетворението от безупречно изпълнен проект едно от нещата, които поддържат желанието му да се развива.

  • Предстоят Годишните HR награди на БАУХ за 2019

    И тази година Българската асоциация за управление на хора (БАУХ) ще награди най-успешните професионалисти и проекти в областта на управлението на човешките ресурси, научи Борса.bg от Българска стопанска камара (БСК).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6