Предлага работа

Организатор производство

24.01.2020 г. обратно
Костал България Аутомотив ЕООД / Kostal

Кандидатствай

  • Пазарджик

"Костал България Аутомотив" ЕООД е част от международната компания "Костал Груп" - основана в Германия през 1912г., която разработва и произвежда високотехнологични електронни, електромеханични и механични продукти за автомобилната индустрия. С над 17 000 служители в 46 локации в 21 държави компанията предлага високо обслужване на клиентите и перфектно качество.

Във връзка с разширяване на дейността си компанията търси да назначи:

ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Организира изпълнението на поръчките според производствения план;
  • Контролира спазването на предписаните технологични процеси на определения производствен участък/звено;
  • Организира и отговаря за непрекъснатостта и качеството на продукцията на определения производствен участък/звено;
  • Изготвя и поддържа необходимата документация и носи отговорност за правилното и навременно планиране и отразяване на данните свързани с всички процеси, за които отговаря;
  • Организира и отговаря за разпространението на работните инструкции за актуално произвежданите артикули;
  • Изготвя доклади и отчети;
  • Готовност за трисменен режим на работа.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Средно техническо или висше образование;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Много добри организационни умения;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти;
  • Модерна и професионална работна атмосфера;
  • Много добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Възможности за кариерно развитие.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля, изпратете своя автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствията с изискванията на ЗЗЛД.

  • Среден техник
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Висше
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

jobs.pazardzhik@kostal.com

HR новини

  • Предстои изложението за работодатели „Стажове“ в ТУ-София

    За девета поредна година Център „Кариера и възпитаници (Алумни)“ към Технически университет – София (ТУ-София) организира изложението за работодатели „Стажове“, информираха за Борса.bg от учебното заведение.

  • Рaйна Крапчанска е новият HR мениджър на BHTC България

    Г-жа Крапчанска ще отговаря за развитието на глобалната HR политика на компанията, за обучителните програми и за превръщането на развойния център на BHTC България в предпочитано място за усъвършенстване на висококвалифицирани инженери.

  • Кои работодатели ще увеличат работната сила през 2020?

    Българските работодатели ще посрещнат новото десетилетие оптимистично, като увереността им за наемане на служители през първото тримесечие на новата 2020 г. се очаква да е положителна във всички индустрии и региони в страната, научи Борса.bg от ManpowerGroup.

  • Един работен ден на инж. Маргарита Николова от БКК 95

    Какви са предимствата да си дама в един предимно мъжки свят – този на инженерите? Как старанието и концентрацията на жената-инженер ѝ помагат да се справя успешно както с работата, така и с грижата за семейството споделя Инж. Маргарита Николова от БКК 95.

  • Един работен ден на инж. Румен Христов от Стам Лтд

    Да си инженер „Динамични и автоматизирани решения за складове“ изисква работа на пълен работен ден, а понякога и след това. За инж. Румен Христов от Стам Лтд удовлетворението от безупречно изпълнен проект едно от нещата, които поддържат желанието му да се развива.

  • Предстоят Годишните HR награди на БАУХ за 2019

    И тази година Българската асоциация за управление на хора (БАУХ) ще награди най-успешните професионалисти и проекти в областта на управлението на човешките ресурси, научи Борса.bg от Българска стопанска камара (БСК).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6