Предлага работа

Специалист Управление на качеството

10.07.2018 г. обратно
Стомана Индъстри АД

Кандидатствай

  • Перник

СТОМАНА ИНДЪСТРИ АД , водещ производител на стомана и широка гама от продукти, включително дебелолистова ламарина, сортов прокат, стоманени сфери и специални профили, търси:

Основни задължения:

- Отговаря за дейността по усъвършенстване, поддържане и одитиране на Системата за управление на качеството (СУК), Системата за управление на околната среда (СУОС) и на Системата за управление на здравословните и безопасни условия на труд (СУЗБУТ).

- Прави статистическа оценка на обработените данни и изготвя анализи, отчети и доклади.

- Следи сроковете на валидност на всички получени в дружеството.

- Организира подготовката на съответните одити.

- Контролира дейностите, свързани с предявяване на рекламации към доставчици, вземане на проби за входящ контрол и води отчет на отправени и приети рекламации.

- Контролира и отговаря за правилното съхранение, актуализация и разпространение на документите на СУК, СУОС и СУЗБУТ и външни стандартизационни документи.

- Организира и контролира извършването на планов и извънпланов вътрешен одит.

Изисквания:

- Висше техническо образование.

- Отлични познания в областта на системата за управление на качеството;

- Познаване на ISO 9001, ISO14001, OHSAS 18001;

- Познаване на стандартите в областта на чугун, стомана и изделия от черни метали;

- Познаване на инструменти за анализ и управление на качеството – FEMA, Ishikawa, Парето, 5Way, 8D, A3;

- Отлично владеене на английски език - писмен и говорим;

- Отлични познания и работа с MS Office( Excel, Power Point , Word);

Предлагаме:

- Работа в международна и динамична среда, на пълно работно време в екип от професионалисти;

- Възможност за професионално развитие и обучение;

- Подсигурен транспорт;

- Мотивиращо възнаграждение.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

Кандидатствай на:
Email: mmihaylova@stomana.bg;
За повече информация: тел. 076/681 664
Адрес: гр. Перник, ул. „Владайско въстание” № 1

HR новини

  • Кариерен път в различни направления предлага АББ България

    Задължително ли е инженер да се развива в областта на инженеринга, ако иска да стартира професионалния си път в голяма международна компания? Отговор на този въпрос дадоха за Борса.bg от АББ България, компания, в която развиват и предлагат многобройни възможности.

  • 25% от стажантите в Овергаз остават на работа в компанията

    Платеният стаж е един от основните източници на кадри за Овергаз, най-голямата газоразпределителна компания у нас, а преди броени дни традиционната Стажантска академия на предприятието стартира за 12-и път, информираха за Борса.bg от дружеството.

  • Кока-Кола ХБК България е с нов директор

    Юpг Бypĸxaлтep е нoвият изпълнитeлeн диpeĸтop на Кока-Кола Хеленик Ботълинг Къмпани България, информираха от компанията. Ръководната позиция той поема, след като 2 години работи като директор „Продажби" в Кока-кола ХБК в Сърбия и Черна гора.

  • R&M разкрива 100 нови работни места до края на 2018 г.

    „Райхле и Де-Масари България Пръдакшън, българският клон на швейцарската група Reichle & De-Massari AG (R&M), стартира разширение на производството си у нас, което включва и наемане на още 100 служители”, съобщи управителят на българското дружество.

  • Свободна позиция за проектант обяви Химкомплект-Инженеринг АД

    Една от водещите инженерингови компании в България, с над 55 годишен опит в промишленото проектиране – Химкомплект-Инженеринг АД, търси да назначи строителен инженер на трудов договор, обявиха за Борса.bg от КИИП.

  • Софийска вода с нов изпълнителен директор

    Васил Тренев е новият изпълнителен директор на Софийска вода, обявиха за Борса.bg водоразпределителното дружество. Той заема мястото на досегашния ръководител Арно Валто де Мулиак, който се ще се присъедини към ръководството на Veolia Water Technologies.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6