Предлага работа

Техник Производствен анализ

19.09.2019 г. обратно
Костал България Аутомотив ЕООД / Kostal

Кандидатствай

  • Пазарджик

"Костал България Аутомотив" ЕООД е част от международната компания "Костал Груп" - основана в Германия през 1912г., която разработва и произвежда високотехнологични електронни, електромеханични и механични продукти за автомобилната индустрия. С над 17 000 служители в 46 локации в 21 държави компанията предлага високо обслужване на клиентите и перфектно качество.

Във връзка с разширяване на дейността, и увеличаване капацитета на производство на завода намиращ се на територията на гр. Пазарджик, компанията търси да назначи Техник Производствен анализ.

Отговорности:

  • Извършва и улеснява процеса на анализ на дефектите открити в производството и продуктите върнати от клиента;
  • Предлага корективни действия според откритите причини за дефекта;
  • Валидира тестови продукти;
  • Подготвя данните за доклада от анализа;
  • Извършва скрапиране и счетоводно изписване на дефектните продукти;
  • Да предлага нови техники за откриване на дефекти.

Изисквания:

  • Средно професионално или висше техническо образование;
  • Да може да разчита и разбира електронни и механични чертежи;
  • Владеене на Английски език на комуникативно ниво;
  • Добра компютърна грамотност – MS Office;
  • Опит с измервателни инструменти;
  • Опит в производствено предприятие ще е предимство;
  • Възможност за работа на смени, включително и полагане на нощен труд;
  • Работа в екип.

Ние ви предлагаме:

  • Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти;
  • Модерна и професионална работна атмосфера;
  • Много добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Възможност за кариерно развитие.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете своя автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и в съответствията с изискванията на ЗЗЛД.

  • Среден техник
  • Инженер бакалавър
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

jobs.pazardzhik@kostal.com

HR новини

  • Един работен ден на Сенка Райкович от Стам Лтд

    Да се сблъскаш с нов език и нови порядки, да извървиш пътя на „чужденец“, да останеш заради стремежа към креативност в инженерната работа и да се усъвършенстваш всеки ден. Това е приключението на Сенка Райкович от Ниш, Сърбия.

  • Теси взе участие в Българския кариерен форум в Хага

    На 5 октомври 2019 г. се проведе първото издание на Българския кариерен форум в гр. Хага, Нидерландия, информираха от Теси, която взе участие в изложението. Форумът бе открит от зам.-министъра на труда и социалната политика на България, г-жа Зорница Русинова.

  • Намери посоката! Ела на „Ден на кариерата“ във ВТУ „Т.Каблешков“

    За шести пореден път Център за кариерно развитие към Висше транспортно училище (ВТУ) „Тодор Каблешков“ организира изложението за работодатели „Ден на кариерата“, научи Борса.bg от учебното заведение. Събитието ще се състои от 10 ч. на 17 октомври.

  • Оптимизирайте HR процесите в компанията с ТехноЛогика

    Нуждаете се от единна интегрирана система, която да ви помогне да управлявате най-ценния ресурс – човешкия капитал? ТехноЛогика има решение за вас. Компанията представи нов български софтуер, който автоматизира HR процесите в малките и средни предприятия.

  • Един работен ден на Петър Телчаров от Либхер-Транспортейшън

    Как да ръководиш хора, така че работата да тече по възможно най-добрия начин? Как да създадеш обстановка на колегиалност и доверие? Днес на гости ни е Петър Телчаров – програмист на машини с ЦПУ в Либхер-Транспортейшън Системс Марица.

  • Да вземем децата в офиса? В Луфтханза това вече е възможно

    Съчетаването на работните задължения с отглеждането на децата понякога представлява предизвикателство за родителите. Решение намериха от Луфтханза Техник София, които обособиха т.нар. „Parent-Child“ офис, осигуряващ комфорт на родителите и малчуганите.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6