Предлага работа

Инженер Климатични инсталации

07.11.2018 г. обратно
Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД / Liebherr

Кандидатствай

  • Пловдив
  • с. Радиново, обл. Пловдив
Инженер Климатични инсталации в отдел Лаборатория

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора.

От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала.

Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

ИНЖЕНЕР КЛИМАТИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ

в отдел Лаборатория

ИЗИСКВАНИЯ:

   - Висше техническо образование – в областта на хладилната техника или машиностроенето.

   - Много добри компютърни умения – MS Office.

   - Добро владеене на немски или английски език - минимум В1 по европейската езикова система.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

   - Подготвя и осъществява провеждането на стандартизационни изпитания на готовата продукция.

   - Участва в процеса на развитие, изпитване и внедряване на нови производствени продукти.

   - Обработва и анализира получените експериментални резултати.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

   - Стриктно спазване договореностите между страните.

   - Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения.

   - Здравословни и безопасни условия на труд.

   - Вътрешнофирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури.

   - Допълнително здравно застраховане.

   - Социални придобивки.

Необходими документи:

   - Aвтобиография и мотивационно писмо.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Машинен инженер
  • Инженер по ОВК
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

lhm_jobs@liebherr.com

HR новини

  • Над 2/3 от компаниите в София ще разширят екипите си

    Разрастване на персонала се очаква в 70% от компаниите в София през следващите две години, гласи направеното от консултантската компания за бизнес имоти MBL проучване, научи Борса.bg. Сред анкетираните 100 водещи фирми са представители на различни отрасли.

  • „Гордея се с труда на моите родители” се провежда за 6-ти път

    Сред близо 20-те компании-участници в 6-тото издание на проекта „Гордея се с труда на моите родители” тази година бяха Стомана Индъстри, Мелексис България, КонтурГлобал Марица Изток 3 и мн. др., съобщиха за Борса.bg организаторите.

  • Районът на Пловдив е с най-голям ръст на заетостта у нас

    Районът на Пловдив се утвърждава като една от най-привлекателните дестинации за работодатели и преки инвеститори у нас, научи Борса.bg. Според данни на НСИ градът е с най-голям ръст на заетостта за страната в абсолютни стойности.

  • Проект за обучение чрез работа обхвана над 1600 ученици

    В проекта за обучение чрез работа, реализиран от министерствата на икономиката, на образованието и науката и на труда и социалната политика, вече се включиха повече от 1600 ученици, информираха за Борса.bg от Министерство на икономиката.

  • Скейл Фокус отваря нов офис във Варна

    Eдна от водещите български технологични компании Скейл Фокус официално отвори вратите на новия си развоен център във Варна.
    До края на 2018 г. се планира да бъдат открити общо 40 работни места, а до края на 2019 г. – още 40.

  • АББ България стана „Работодател на годината“

    АББ България бе отличена с първо място в категория „Работодател на годината“ на конкурса, организиран от кариерния форум „Кариера в България. Защо не?". В рамките на форума, освен големия приз „Работодател на годината“, бяха връчени и други отличия.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6