Предлага работа

Механичен и електро монтажник

13.02.2018 г. обратно
Айгер Инженеринг ООД
  • Пловдив
Ref.#: ПП62

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.

С награда за Най – иновативната компания в България за 2015 година.

Ние сме бутикова инженерингова компания, която създава уникални иновативни решения със швейцарска прецизност.

Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 20 години. Защото вярват, че силата е в креативността на човешкия ум, не в мащаба.

За динамичното ни развитие и нарастващото производство, ние ТЪРСИМ:

МЕХАНИЧЕН И ЕЛЕКТРО МОНТАЖНИК

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Монтаж на механични възли, пневматични системи и пакетажни машини;

• Монтаж, демонтаж и тестове на високо технологични машини.

ИЗИСКВАНИЯ:

• Средно или Висше Техническо образование;

• Сръчност и технически умения;

• Желание за работа при ясни правила и модерна работна среда.

ВАШИТЕ ПРЕДИМСТВА:

• Опит в работата със стандартни монтажни инструменти и приспособления;

• Разчитане на схеми, чертежи и скици ;

• Мотивация и желание за кариерно израстване в сервизни, конструкторски и други направления.

ВИЕ ИСКАТЕ:

• Да имате ясно начертан план за реализация и израстване в Най – иновативната компания на България за 2015 г.;

• Да бъдете един от ценните служители на компанията, а не малко звено от безкрайна верига на корпоративна компания;

• Да изпитате удоволствието от личния принос в значими проекти;

• Да добавите в биографията си професионален опит на световно ниво.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Придобиване на професионална квалификация и възможност за развитие и израстване;

• Професионална реализация в международна компания;

• Стабилна и сигурна работа;

• Конкурентно възнаграждение с редовно изплащане, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашите семейства.

Ние работим с нагласата “Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!

Моля изпратете Вашата Автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо. Ще се свържем с всички кандидати. Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.

  • Среден техник
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • С място на работа
  • Пълно работно време
hr@aiger.com

HR новини

  • Що за сделка е интервюто за работа?

    Говорейки за подбор на персонал, първата стъпка, която изниква в ума ни, е подготовката на документи за кандидатстване по дадена работна позиция. Могат ли всъщност инженерите да подготвят добри CV и мотивационно писмо?

  • Yazaki повишава заплатите на служителите в завода в Димитровград

    От 1 март 2018 г. глобалният производител на автомобилни компоненти и оборудване Yazaki ще увеличи основните заплати на операторите в завода си в гр. Димитровград и ще стартира кампания за наемане на нови служители, научи Борса.bg.

  • БМГК избра новия си изпълнителен директор

    Българска минно-геоложка камара (БМГК) избра своя нов изпълнителен директор – д-р инж. Иван Митев, след проведен управителен съвет, съобщиха за Борса.bg от камарата. Той зае поста от 31 януари 2018 г.

  • Заводът за хартия „Белово“ вече е с нов изпълнителен директор

    Заводът за хартия „Белово“ АД вече е с нов изпълнителен директор, научи Борса.bg от компанията. Поста зае Калин Йонов. „Щастливи сме, че г-н Йонов се присъединява към екипа на компанията“, коментира г-н Караянис, председател на Борда на директорите.

  • БАТА АГРО избра своя нов председател

    Българската асоциация на търговците на агротехника (БАТА АГРО) избра своя нов председател – Даниел Минев на общо събрание, съобщиха за Борса.bg от асоциацията. Г-н Минев от 2013 г. до момента управлява компанията Интерагри България.

  • Ивелин Георгиев e новият директор на завода на Siemens в Правец

    От 1 януари 2018 г. заводът на Siemens за производство на измервателна апаратура за продукти с високо напрежение в Правец вече е с нов директор, научи Борса.bg от компанията. Постът зае инж. Ивелин Георгиев, който е оглавявал Grammer като генерален мениджър.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6