Предлага работа

Инженер Автоматизация (Електронен дизайнер)

20.04.2018 г. обратно
Интегрейтид Микро-Електроникс България ЕООД

Кандидатствай

  • Ботевград

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с петнадесет производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, България и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална, битова и медицинска електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойният ни екип е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2300 души от региона и София.

В момента разширяваме екип Автоматизация в гр. Ботевград (екип, който създава и внедрява проeкти за приспособления и оборудване за основното ни производство) и търсим мотивиран Електронен дизайнер.

Основна цел на работата:

 - Да създава концепции за цялостната автоматизация на производствените процеси, да внедрява в практиката тези концепции, да проектира уреди и средства за автоматизация на процесите.

Основни задължения:

   - Проектиране на електрониката и пускане в действие на машини за автоматизиране на производството; разработка на хардуера и софтуера за конкретна машина;

   - Контакти с ръководителите на проекти и с екипа на процесните инженери с цел уточняване на спецификациите по машините/приспособленията, които отдел Автоматизация трябва да проектира и изработи по съответния проект;

   - Изпълняване на проекти и контрол над производство на уреди и средства за автоматизация;

   - Проучване, предлагане и внедряване на нови методи за автоматизация на процесите.

Изисквания:

   - Висше техническо образование – за предпочитане в областта на електрониката, автоматиката или електротехниката;

   - Добри хардуерни познания (разработка на хардуер) – цифрова и аналогова схемотехника;

   - Умения за работа с Atmel Microcontrollers и/или PLC;

   - Опит с програми за проектиране на платки;

   - Много добро ниво на владеене на програмен език C++;

   - Владеене на OrCAD и умения за тестване на електронни устройства се считат за предимство;

   - Опит в изработването на потребителски софтуер за специфични машини е плюс;

   - Английски език – устно и писмено на добро ниво (активна работа с техническа документация и кореспонденция);

   - Комуникативност и желание за работа в екип;

   - Инициативност и готовност за бърза реакция при възникнал проблем в производството;

Ние предлагаме:

   - Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;

   - Възможността да станете част от международна компания в сферата на перспективната автомобилна индустрия;

   - Социални придобивки – ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;

   - Осигурен фирмен транспорт за София, Мездра, Враца, Етрополе;

   - Фирмено обучение.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография, като задължително посочите референтния номер на позицията в полето Subject на съобщението.

Моля избройте и проектите, по които сте работили по време на образованието и/или трудовия си опит до момента и посочете софтуерните продукти, използвани за изпълнение на съответните проекти.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Електроинженер
  • Инженер по КИП и А
  • Инженер по електроника
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers_bg@global-imi.com

HR новини

  • Предстоят 17 национални програми за заетост и обучение

    Националният план за действие по заетостта за 2018 г. предвижда реализирането на 17 национални и 28 регионални програми за заетост и обучение, както и 26 насърчителни мерки по Закона за насърчаване на заетостта, научи Борса.bg от Агенцията по заетостта.

  • Над 120 ИТ специалисти ще работят в Lidl Digital

    Немската търговска верига Lidl отвори високотехнологичен ИТ център за развойна дейност у нас, научи Борса.bg от българското дружество на компанията. Центърът носи името Lidl Digital и в него вече работят 25 висококвалифицирани ИТ специалисти.

  • Национален ден на кариерата в ТУ-Габрово

    Второто издание на Национален ден на кариерата в Технически университет — Габрово се проведе на 28 март. Събитието, което беше открито от зам.-ректора на университета, доц. Илия Железаров, премина под мотото „Добра кариера. Добър живот".

  • Габрово се сдоби с нов завод за производство на туби

    Нов завод за производството на безшевни опаковъчни туби беше открит в индустриалната зона на гр. Габрово. Собствеността върху новото дружество е разделена поравно между габровската компания СТС Пак Холдинг и израелската Лагеен Тюбопласт.

  • Присъединете се към Ники ЕООД и инвестирайте в своето бъдеще

    Ники ЕООД търси да присъедини към своя многочислен екип висококвалифицирани, мотивирани и амбициозни специалисти, които да бъдат проводник на фирмената култура и традиции, обявиха за Борса.bg от компанията.

  • Ocado Technology увеличава тройно екипа си в България

    Технологичната компания Ocado Technology ще утрои екипа на софтуерния си център в София от сегашните 50 на 150 инженери и ще смени своя офис. „Това е правилният момент за нас да основем свой самостоятелен център в София", заявиха за Борса.bg от компанията.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6