Предлага работа

Търговски представител

11.10.2018 г. обратно
Филкаб АД

Кандидатствай

  • София

Във връзка с бизнес плановете си за развитие и инвестиране в нови направления, фирма ”Филкаб” АД търси да назначи търговски представител в търговския си обект в гр. София.

Основни задължения и отговорности за длъжността:

• Осъществява продажби на електротехнически продукти и услуги;

• Провежда срещи и води търговски преговори с клиенти.

• Презентира продукти и услуги, предлагани от фирмата пред клиенти;

• Развива и поддържа търговската мрежа на фирмата;

• Изготвя оферти за настоящи и потенциални клиенти;

• Търси и привлича нови клиенти, както и поддържа взаимоотношения със съществуващите;

• Предоставя технически консултации на клиентите;

• Изготвя периодични отчети и анализи за дейността си.

• Извършва маркетингови проучвания и анализи.

Изисквания към кандидатите:

• Висше техническо образование – електротехническото ще се счита за предимство;

• Свидетелство за управление на МПС;

• Компютърни умения;

• Опит в търговията с електротехнически изделия - минимум 2 години;

• Умения за работа в екип, добра комуникативност, лоялност, отговорност, точност и самодисциплина.

Ние предлагаме:

• Много добри условия за работа в наложена на пазара фирма с бъдеще;

• Комфортна работна атмосфера и социални придобивки.

Ако проявявате интерес към обявената свободна позиция, приложете автобиография и препоръки от предишни работодатели.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Електроинженер
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

office@filkab.com

HR новини

  • Huawei набира нови кадри в България

    Световният производител на смартфони, таблети и интерактивни технологии Huawei обяви, че стартира кампания за набиране на кадри у нас. У нас, на 10 октомври 2018 г. в хотел „Балкан“ („Шератон“) компанията организира ден на отворените врати.

  • Сарк ще открие 40 нови работни места в Шумен

    Сарк България, пoдpaздeлeниe на турския холдинг Sarkuysan A.S., ще строи завод за електрически кабели в индустриалната зона на Шумен, като инвестира 17 млн. лв. и осигури 40 нови работни места, съобщиха за Борса.bg от Министерство на икономиката.

  • Стефан Бенгтссон e новият директор за България на SAAB

    Шведската корпорация SAAB, произвеждаща авиационна техника, назначи Стефан Бенгтссон за директор за България. Бенгтссон е завършил Националния колеж по отбрана, има ранг „майор” и е служил във въоръжените сили на Швеция повече от 10 години.

  • Анса Борима ще разкрие 200 работни места в Ловеч

    Българо-италианският консорциум Анса Борима има намерение да разкрие 200 нови работни места в Ловеч, България. Сдружението ще наеме помещения в Северната индустриална зона на гр. Ловеч и до края на годината смята да започне производство.

  • Заводът на Latecoere край Пловдив отвори врати

    Заводът на френския производител на авиочасти Latecoere, водеща компания в авиационната индустрия, беше официално открит край Пловдив. Първоначалната инвестиция в строителството и оборудването на съоръжението възлиза на 11 млн. евро.

  • БАА има нов изпълнителен директор

    Д-р Анна-Мари Виламовска е новият изпълнителен директор на Българската аутсорсинг асоциация. Тя пое длъжността от 1 септември 2018 г. Г-жа Виламовска е доктор по приложна икономика на RAND Graduate School, САЩ.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6