Предлага работа

Проектен инженер (Продуктов инженер)

21.09.2018 г. обратно
Интегрейтид Микро-Електроникс България ЕООД / IMI

Кандидатствай

  • Ботевград

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с петнадесет производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойният ни екип е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2600 души от региона и София.

В момента разширяваме екипа от продуктови инженери в

бизнес единица IMI 1 и бизнес единица IMI 2 на компанията в Ботевград и търсим 2 продуктови инженери (инженер, проекти)

Основна цел на позицията:

Организиране технологичната дейност на производството, внедряване и проследяване на изделията, за които отговаря съответния продуктов (проектен) екип и инженер.

Основни задължения:

   - Участие при внедряването на нови високотехнологични изделия и процеси в производството;

   - Създаване на технически спецификации и работни инструкции за съответните изделия;

   - Ангажимент за организиране на производството на мостри на изделията;

   - Актуализация на документацията, свързана с проектите, за които отговаря (FMEA, PPAP);

   - Участие в оптимизацията на производствените процеси (Lean Manufacturing);

   - Осъществяване и поддържане на контакт с клиентите на компанията по технически и технологични въпроси при отсъствие на проектен лидер;

   - Обучение на оператори за специфични процеси;

   - Контакт с широк кръг от специалисти в компанията - инженери качество, инженери процеси, инженери поддръжка, специалисти анализ на отказите, специалисти метрология, началник смени, оператори;

   - Работа в производствена среда и прекарване на повече от 60 % от работното време по линиите за асемблиране на модули с цел проследяване на процеси и евентуални проблеми.

Изисквания:

   - Висше техническо образование - за предпочитане в областта на електрониката, машинното или индустриално инженерство;

   - Добро владеене на английски език (писмено и говоримо) – работа с техническа документация и кореспонденция с контрагенти;

   - Компютърни умения - MS office (Excel, Power Point, Word) - задължително;

   - Опит и познания по технологичните процеси, свързани с асемблиране на електронни модули и по изделията и стандартите за качество се смята за сериозно предимство;

   - Опит в автомобилна индустрия - 1-2 години е предимство;

   - Практически опит в производствена среда на подобна позиция е препоръчителен;

   - Способност за работа в динамична среда;

   - Мотивиран, проявява инициативност и аналитично мислене;

   - Способен да работи самостоятелно и да подрежда задачите си по приоритет;

   - Умения за работа в екип;

   - Готовност за ежедневно пътуване до Ботевград, където се намират производствените мощности на компанията.

Ние предлагаме:

   - Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;

   - Социални придобивки - осигурен фирмен транспорт, допълнително здравно осигуряване;

   - Работа в международен екип от професионалисти в сферата на автомобилната електроника;

   - Фирмено обучение.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля използвайте бутона за кандидатстване по-долу и приложете подробна автобиография на български и английски език, като не забравяте да посочите референтния номер на позицията, за която кандидаствате (Ref.No: PrE_IMI)

Краен срок за подаване на документи: 02.10.2018 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Машинен инженер
  • Инженер по електроника
  • Индустриален инженер
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers_bg@global-imi.com

HR новини

  • Анса Борима ще разкрие 200 работни места в Ловеч

    Българо-италианският консорциум Анса Борима има намерение да разкрие 200 нови работни места в Ловеч, България. Сдружението ще наеме помещения в Северната индустриална зона на гр. Ловеч и до края на годината смята да започне производство.

  • Заводът на Latecoere край Пловдив отвори врати

    Заводът на френския производител на авиочасти Latecoere, водеща компания в авиационната индустрия, беше официално открит край Пловдив. Първоначалната инвестиция в строителството и оборудването на съоръжението възлиза на 11 млн. евро.

  • БАА има нов изпълнителен директор

    Д-р Анна-Мари Виламовска е новият изпълнителен директор на Българската аутсорсинг асоциация. Тя пое длъжността от 1 септември 2018 г. Г-жа Виламовска е доктор по приложна икономика на RAND Graduate School, САЩ.

  • Devexperts открива развоен център в София

    Meждyнapoднaтa софтуерна компания Dеvехреrtѕ, базирана в Мюнхен и с офиси в Анталия и Порто, отваря нов център за изследвания и иновации в София. Плановете ѝ са да разкрие 80 работни места за ИТ специалисти през следващите 2 години.

  • Намерете специалисти от Македония и Сърбия за вашия бизнес

    Инженер.БГ стартира нов мащабен проект с цел да отговори на все по-задълбочаващата се нужда от специалисти за производството, а именно приложението за обяви за работа в BalkanEngineer.com!

  • АЗ подпомага работодателите при подготовката на кадри

    Агенция по заетостта (АЗ) предоставя финансова подкрепа на работодателите, които търсят кадри за позиции, изискващи определена професионална подготовка, информираха за Борса.bg от Министерство на труда и социалната политика.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6