Предлага работа

Продуктов инженер (Проектен инженер)

15.05.2018 г. обратно
Интегрейтид Микро-Електроникс България ЕООД

Кандидатствай

  • Ботевград

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с петнадесет производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, България и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална, битова и медицинска електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойният ни екип е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2500 души от региона и София.

В момента разширяваме екипа от продуктови инженери в бизнес единица IMI 1 на компанията в Ботевград.

Основна цел на позицията:

Организиране технологичната дейност на производството, внедряване и проследяване на изделията, за които отговаря съответния продуктов (проектен) екип и инженер.

Основни задължения:

   - Участие при внедряването на нови високотехнологични изделия и процеси;

   - Създаване на технически спецификации и работни инструкции за съответните изделия;

   - Ангажимент за организиране на производството на мостри на изделията;

   - Актуализация на документацията, свързана с проектите, за които отговаря (FMEA, PPAP);

   - Участие в оптимизацията на производствените процеси (Lean Manufacturing);

   - Осъществяване и поддържане на контакт с клиентите на компанията по технически и технологични въпроси при отсъствие на проектен лидер;

   - Обучение на оператори за специфични процеси;

   - Контакт с широк кръг от специалисти в компанията - инженери качество, инженери процеси, инженери поддръжка, специалисти анализ на отказите, специалисти метрология, началник смени, оператори;

   - Работа в производствена среда и прекарване на повече от 60 % от работното време по линиите за асемблиране на модули с цел проследяване на процеси и евентуални проблеми.

Изисквания:

   - Висше техническо образование - за предпочитане в областта на електрониката, машинното или индустриално инженерство;

   - Добро владеене на английски език (писмено и говоримо) – работа с техническа документация и кореспонденция с контрагенти;

   - Компютърни умения - MS office (Excel, Power Point, Word) - задължително;

   - Опит и познания по технологичните процеси, свързани с асемблиране на електронни модули и по изделията и стандартите за качество се смята за сериозно предимство;

   - Опит в автомобилна индустрия - 1-2 години е предимство;

   - Практически опит в производствена среда на подобна позиция е препоръчителен;

   - Способност за работа в динамична среда;

   - Мотивиран, проявява инициативност и аналитично мислене;

   - Способен да работи самостоятелно и да подрежда задачите си по приоритет;

   - Умения за работа в екип;

   - Готовност за ежедневно пътуване до Ботевград, където се намират производствените мощности на компанията.

Ние предлагаме:

   - Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;

   - Социални придобивки - осигурен фирмен транспорт, допълнително здравно осигуряване;

   - Работа в международен екип от професионалисти в сферата на автомобилната електроника;

   - Фирмено обучение.

Ако желаете да станете част от нашия екип, моля използвайте бутона за кандидатстване и приложете подробна автобиография на български и английски език, като не забравяте да посочите референтния номер на позицията, за която кандидаствате (Ref.No: PrE_IMI)

Краен срок за подаване на документи: 04.06.2018 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте, са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Машинен инженер
  • Инженер по електроника
  • Индустриален инженер
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers_bg@global-imi.com

HR новини

  • Либхер търси амбициозни специалисти за нов развоен проект

    Либхер-Хаусгерете Марица насочва усилията си към все по-активно развитие на развойната дейност, при това чрез средствата на информационните технологии. „Името ни вече се свързва и с възможност за реализация в IT сферата“, съобщиха от дружеството.

  • Телелинк Инфра Сървисис има нов изпълнителен директор

    Ивайло Стоянов е избран за изпълнителен директор на Телелинк Инфра Сървисис, научи Борса.bg от компанията. До момента той заемаше позицията на търговски директор на компанията, като притежава над 20 години опит на управленски длъжности.

  • Telus ще увеличи екипа си у нас с 1 000 души

    Канадската компания Telus International Europe е глобален доставчик на услуги в сферата на BPO и ITO, който планират в следващите 2 години да разшири екипа си в София и Пловдив с над 1 000 работни места, научи Борса.bg.

  • 1 000 души ще работят в Мусала Софт до 2020 г.

    Еднa oт вoдeщитe coфтyepни ĸoмпaнии y нac Mycaлa Coфт обяви плановете си за разрастване на екипа, като до 2020 г. се очаква служителите ѝ да достигнат 1000 души, научи Борса.bg. Само през последната година нови 170 специалисти са станали част от Мусала Софт.

  • Мултивак България Продакшън разкрива 50 нови работни места

    Мултивак България Продакшън, българското дружество на световния лидер в опаковачните решения Multivac, разширява производството си и открива 50 нови работни места до края на 2018 г., съобщиха за Борса.bg от компанията.

  • Костал България Аутомотив търси млади инженерни попълнения

    Костал започва дейността си у нас през 2017 г. Само за 10 месеца екипът на предприятието достига 800 човека. „През следващата година предстои откриването на нов цех, затова имаме нужда от още по-мащабно разширяване на човешкия капитал“, обявиха от компанията.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6