Предлага работа

Тест инженер

14.01.2022 г. обратно
Интегрейтид Микро-Електроникс България ЕООД / IMI

Кандидатствай

  • Ботевград

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. (IMI) - компания, основана през 1980 г. с 22 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова електроника.

Производствените мощности в България - завод IMI 1, завод IMI 2 и цех Пластмаси се намират в гр. Ботевград, а развойният ни екип е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2400 души от региона и София.

В момента търсим ТЕСТ ИНЖЕНЕР за отдел Процеси на завод IMI 1.

Подчинен на: Мениджър Процеси

Основни задължения:
  • Познава подробно спeцификациите за производство на изделията;
  • Участва в срещите и дейностите по FMEA (анализ на отказите и ефекта от тях);
  • Определя тест параметрите и потвърждава времетраенето на цикъла на тестване;
  • Разработва, пуска в производството и извършва функционална поддръжка на IC тест глави;
  • Пуска в ход тест оборудване в производството;
  • Поддържа тест програмите за тестерите, които са вече внедрени в производството;
  • Определя, документира и гарантира наличието на референтни мостри;
  • Валидира и одобрява тест системите в производствените линии спрямо функционалните изисквания и изискванията за безопасност като подписва Протокол за приемане;
  • Участва заедно с инженери от отдел Автоматизация и развой на тест системи в индустриализацията на ново оборудване;
  • Създава работни инструкции и участва в обучението на производствени оператори за работа с тестовото оборудване;
  • Проследява работата на функциониращите в производствената линия тест системи;
  • Актуализира прецизно и своевременно базата данни с резултати от измерванията;
  • Използва SPC методи за анализ на резултатите от измерванията;
  • Прави анализ на отказите при извършените измервания;
  • Проследява дейностите по техническата поддръжка на поверените му/й тест системи, оказва своевременно съдействие при възникване на по-сериозни проблеми с функционирането им.

Изисквания:
  • Висше техническо образованиe в областта на електроника/автоматизация на производството/КСТ/ Комуникационна техника и технологии;
  • Познания и опит при работа с основната измервателна апаратура в електрониката;
  • Много добри познания в областта на цифровата и аналоговата схемотехника;
  • Умения за работа с някой от следните програмни езици или развойни среди – C, C++, C#, VB.NET, LabVIEW, CVI;
  • Владеене на английски език – работно ниво (писмено и говоримо);
  • Умения за работа в екип:
  • да формулира точно и ясно проблемите и задачите;
  • да съгласува изпълнението им с колегите от екипа;
  • да е в състояние ефективно да следи и придвижва няколко задачи едновременно;
  • Познание и опит в областта на микроконтролерите е плюс;
  • Умения за извършване на задълбочени анализи при възникнали проблеми в производството.

Ние предлагаме:
  • Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;
  • Социални придобивки - ваучери за храна, допълнително медицинско осигуряване;
  • Осигурен фирмен транспорт от градовете София, Враца, Мездра, Правец;
  • Фирмено обучение.

Ако желате да станете част от нашия екип, моля кандидаствайте чрез бутона по-долу с подробна автобиография (като посочите в Subject референтния номер на позицията - TEST_IMI). Моля избройте проекти (професионални, университетски, лични), по които сте работили, като не забравяте да уточните какъв точно е приносът Ви по тях.

Краен срок за кандидатстване - 11.02.2022 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Инженер по КИП и А
  • Инженер по електроника
  • Инженер по телекомуникации
  • ИТ специалист
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

careers_bg@global-imi.com

  • На 15 януари стартира новият дискусионен клуб на ManpowerGroup

    В него специалисти на водещата HR компания ще споделят за пръв път анализите от регулярното ни проучване SATR за тенденциите в заплатите и допълнителните придобивки за първата половина на 2022 г.

  • Стартира кандидатстването за EGO Awards 2022

    Фирми от всички сфери могат да кандидатстват в разнообразни категории – конкретни за компании и продукти по сектори и общи категории за бизнес процеси. Възможност за отличие имат доказани фирми, стартъпи, НПО и представители на публичния сектор.

  • ManpowerGroup България зарадва деца в нужда с коледни подаръци

    ManpowerGroup България подкрепи децата от „Специално училище за ученици с увреден слух Свети Иван Рилски“, гр. Търговище. По-рано през 2021 г. компанията предостави на малчуганите своите стари офис мебели, които да запълнят и украсят класните им стаи.

  • Константин Конов поема управлението на Роберт Бош за България

    Конов до момента заемаше длъжността управляващ директор на Бош Инженеринг Център София и ще ръководи подразделенията: Автомобилно оборудване, Термотехника, Електроинструменти, Сградни технологии и Инженеринг Център София.

  • Инж. Боряна Манолова поема ръководството и на Siemens Украйна

    Главният изпълнителен директор на Siemens България инж. д-р Боряна Манолова ще поеме и ръководството на Siemens Украйна в допълнение към настоящата ѝ позиция. Тя ще замени на поста Мачей Зелински, който ще ръководи Siemens Полша.

  • Никол Георгиева е новият HR мениджър на ЛЕМ България

    От 1 октомври 2021 г. Никол Георгиева пое ролята на мениджър „Човешки ресурси“ и център за споделени HR услуги в ЛЕМ България. На тази позиция тя ще отговаря за стратегическото управление и развитие на звеното на локално ниво.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6