Предлага работа

Конструктор в отдел Конструктивен

12.02.2019 г. обратно
Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД / Liebherr

Кандидатствай

  • Пловдив
  • с. Радиново, обл. Пловдив

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора.

От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала.

Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

КОНСТРУКТОР в отдел Конструктивен

ИЗИСКВАНИЯ:

   - Образование - висше в областта на машиностроенето;

   - Владеене на немски език с предимство или английски език - писмено и говоримо – минимум ниво В2 по общоевропейската езикова рамка;

   - Познания и опит в работата с CAD системи и MS Office;

   - Опит при конструиране на пластмасови детайли е предимство.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

   - Обработване на конструктивни задачи в рамките на проекти и/или отделни конструкции;

   - Конструиране на детайли и възли за хладилници и фризери и създаване на съответната конструкторска документация – чертежи, спецификации и т.н.;

   - Изработване на икономическа обосновка за съответните конструкции;

   - Съгласуване на изработените конструкторски решения с останалите членове от проектният екип и другите заводи от концерна;

   - Отговорност за техническото ниво и качеството на изработените проекти, изчислителна документация и конструирани детайли и възли;

   - Спазване на вътрешните конструкторски нормали (стандарти) и вътрешно-фирмени процеси.

Необходими документи:

 - Автобиография и мотивационно писмо.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

   - Стриктно спазване договореностите между страните;

   - Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;

   - Здравословни и безопасни условия на труд;

   - Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;

   - Допълнително здравно застраховане;

   - Социални придобивки.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита. Фирма "Либхер Хаусгерете Марица" ЕООД е регистрирана като администратор на лични данни.

  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • Машинен инженер
  • Пълно работно време

Кандидатствай

lhm_jobs@liebherr.com

HR новини

  • Шнайдер Електрик с нов регионален мениджър в България

    Компанията, специалист в областта на енергийния мениджмънт и автоматизацията, Шнайдер Електрик има нов регионален мениджър за българския, албанския, македонския и косовски пазар. Радослав Кошков е новият регионален мениджър.

  • Нов изпълнителен директор оглави Луфтаханза Техник София

    Нов главен изпълнителен директор застава начело на Луфтаханза Техник София. Поста официално зае г-н Торстен Раабе, съобщиха за Борса.bg от българското дружество, част от международната самолетна компания Lufthansa.

  • VOSS търси 500 служители за завода си в Ловеч

    Немската компания VOSS Automotive търси да назначи около 500 служители за новата си производствена база в с. Баховица, Ловеч. Компанията ще наема своите работници от 4 региона – Ловеч, Плевен, Севлиево и Троян, като ще им осигурява безплатен транспорт.

  • Фесто Производство спечели първо място на Годишните HR награди

    На 31 януари 2019 г. се проведе церемонията по връчването на Годишните HR награди на Българска асоциация за управление на хора. Първо място в категория „Най-добър проект за интегриране на образованието в бизнеса за 2018 г.“ грабна Фесто Производство.

  • АЗ и МТСП организират форуми за привличане на българи чужбина

    Министерството на труда и социалната политика (МТСП) и Агенцията по заетостта (АЗ) ще организират кариерни форуми през 2019 г. с цел привличане на българите в чужбина към професионална реализация в България, съобщиха за Борса.bg от АЗ.

  • Все повече чуждестранни инженери и техници работят в България

    Все повече се засилва тенденцията висококвалифицирани кадри от съседнина България държави да намират работа в страната. През 2018 г. ръстът на желаещите чужденци да стъпят на българския пазар на труда се е увеличил почти тройно.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6