Предлага работа

Механичен монтажник

15.04.2019 г. обратно
Айгер Инженеринг ООД

Кандидатствай

  • Пловдив

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.

С награда за Най–иновативната компания в България, награда за Сделка на годината и награда за Експортьор на годината за завоювани нови пазари.

Ние сме бутикова инженерингова компания, която създава уникални иновативни решения с швейцарска прецизност. Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 20 години. Защото вярват, че силата е в креативността на човешкия ум, а не в мащаба.

За динамичното ни развитие и нарастващото производство, ние търсим Механичен монтажник – редовна смяна.

Задължения:

  • Монтаж, демонтаж и тестове на механични възли, пневматични системи и високо технологични машини;
  • Работа с шлосерски инструменти и измервателни уреди.

Изисквания:

  • Средно или Висше Техническо образование;
  • Сръчност и технически умения;
  • Желание за придобиване на нови знания и работа при ясни правила.

Ние Ви предлагаме:

  • Придобиване на професионална квалификация и възможност за развитие в различни професионални насоки;
  • Стандартно работно време – 8:15-17:30;
  • Възможност за професионални пътувания на различни точки от 5 континента;
  • Стабилна и сигурна работа;
  • Конкурентно възнаграждение с редовно изплащане, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашите семейства.

Ние работим с нагласата “ Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата Автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД. Изпращайки автобиографията си, Вие се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани от „Айгер Инженеринг“ ООД за целите на подбора.

  • Среден техник
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

hr@aiger.com

HR новини

  • Financial Times ще увеличи броя на служителите си у нас

    Британската медийна компания Financial Times (FT) отвори своя нов технологичен офис в гр. София преди няколко месеца. Дружеството ще наеме 130 служители до края на тази година, научи Борса.bg. Екипът, който вече работи в новоотворения офис, е част от FТ Соrе.

  • Г-жа Пенева от КонтурГлобал е член на Комисията по етика на БАУХ

    Радостина Пенева, мениджър „Човешки ресурси“ в КонтурГлобал Марица Изток 3, бе избрана за член на Комисията по професионална етика на Българска асоциация за управление на хора (БАУХ), информираха за Борса.bg от компанията.

  • Деница Борисова от Фесто Производство е в ръководството на БАУХ

    Деница Борисова, ръководител на отдел „Човешки Ресурси и правен“ на Фесто Производство, бе избрана за председател на Комисията по професионална етика на Българска асоциация за управление на хора (БАУХ), информираха от Фесто Производство.

  • През май ще се проведе традиционната международна HR конференция

    На 30 и 31 май 2019 г. в курортния комплекс Боровец, в хотел Рила ще се проведе традиционната международна HR конференция, информираха за Борса.bg организаторите на събитието – Българска асоциация за управление на хора (БАУХ).

  • ТУ-Варна приветства своя нов ректор

    На 22 март 2019 г. се проведе Общо събрание на Технически университет – Варна, по време на което бе избран нов ректор, информираха за Борса.bg от висшето учебно заведение. Поста вече заема проф. д-р инж. Венцислав Вълчев, който получи мандат за периода 2015-2019 г.

  • Нови 200 работни места ще разкрие Software Group

    ИТ компанията Software Group планира да разкрие нови 200 работни местна у нас до 2021 г., научи Борса.bg. Българското дружество работи с над 150 клиенти в 70 страни. Досега у нас в Software Group са назначени над 350 специалисти.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6