Предлага работа

Механични монтажници

14.09.2018 г. обратно
Айгер Инженеринг ООД

Кандидатствай

  • Пловдив

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG. С награда за Експортьор на годината за завоювани нови пазари за 2016 година. Ние сме бутикова инженерингова компания, която създава уникални иновативни решения със швейцарска прецизност.

Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 20 години. Защото вярват, че силата е в креативността на човешкия ум, не в мащаба.

За динамичното ни развитие и нарастващото производство, ние ТЪРСИМ:

МЕХАНИЧНИ МОНТАЖНИЦИ

Задължения:

• Монтаж, демонтаж и тестове на механични възли, пневматични системи и високо технологични машини;

• Работа с шлосерски инструменти и измервателни уреди.

Изисквания:

• Средно или Висше Техническо образование;

• Сръчност и технически умения;

• Желание за работа при ясни правила и модерна работна среда.

Вие Искате:

• Да имате ясно начертан план за реализация и израстване в Най – иновативната компания на България за 2015 г.;

• Да бъдете един от ценните служители на компанията, а не малко звено от безкрайна верига на корпоративна компания;

• Да изпитате удоволствието от личния принос в значими проекти;

• Да добавите в биографията си професионален опит на световно ниво.

Ние Ви предлагаме:

• Стандартно работно време – 8:15-17:30;

• Придобиване на професионална квалификация и възможност за развитие и израстване;

• Професионална реализация в международна компания;

• Стабилна и сигурна работа;

• Конкурентно възнаграждение с редовно изплащане, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашите семейства;

Ние работим с нагласата “ Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата Автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.

Изпращайки автобиографията си, Вие се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани от „Айгер Инженеринг“ ООД за целите на подбора.

  • Среден техник
  • Инженер бакалавър
  • Инженер магистър
  • С място на работа
  • Пълно работно време

Кандидатствай

hr@aiger.com

HR новини

  • Анса Борима ще разкрие 200 работни места в Ловеч

    Българо-италианският консорциум Анса Борима има намерение да разкрие 200 нови работни места в Ловеч, България. Сдружението ще наеме помещения в Северната индустриална зона на гр. Ловеч и до края на годината смята да започне производство.

  • Заводът на Latecoere край Пловдив отвори врати

    Заводът на френския производител на авиочасти Latecoere, водеща компания в авиационната индустрия, беше официално открит край Пловдив. Първоначалната инвестиция в строителството и оборудването на съоръжението възлиза на 11 млн. евро.

  • БАА има нов изпълнителен директор

    Д-р Анна-Мари Виламовска е новият изпълнителен директор на Българската аутсорсинг асоциация. Тя пое длъжността от 1 септември 2018 г. Г-жа Виламовска е доктор по приложна икономика на RAND Graduate School, САЩ.

  • Devexperts открива развоен център в София

    Meждyнapoднaтa софтуерна компания Dеvехреrtѕ, базирана в Мюнхен и с офиси в Анталия и Порто, отваря нов център за изследвания и иновации в София. Плановете ѝ са да разкрие 80 работни места за ИТ специалисти през следващите 2 години.

  • Намерете специалисти от Македония и Сърбия за вашия бизнес

    Инженер.БГ стартира нов мащабен проект с цел да отговори на все по-задълбочаващата се нужда от специалисти за производството, а именно приложението за обяви за работа в BalkanEngineer.com!

  • АЗ подпомага работодателите при подготовката на кадри

    Агенция по заетостта (АЗ) предоставя финансова подкрепа на работодателите, които търсят кадри за позиции, изискващи определена професионална подготовка, информираха за Борса.bg от Министерство на труда и социалната политика.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6