Инженерна борса

Специалист сглобяване на електрически табла

  • Компания Мултивак България Продакшън ЕООД
  • Месторабота София
  • Дата 03.04.2024 г.
Повече за компанията

Описание на позицията

Multivac е компания с история, която започва своята дейност през 1961 г. в Гермaния. Към момента компанията е световен лидер, специализиран в производството на вакуум-опаковъчни решения, етикетиращи машини, системи за контрол и инспекция, както и на роботизирани опаковъчни линии. Изделията на компанията намират широко приложение в областта на хранително-вкусовата индустрия, медицината и биомедицината, както и най-различни промишлени отрасли.

В „МУЛТИВАК България Продакшън“ работим с последно поколение машини, инструменти и оборудване на най-високо ниво. Прилагаме и най-иновативните практики във всички процеси на нашето производство. Без компромиси в условията на труд.

Във връзка с разширяването на отдел асемблиране на електрически табла в производствената базанамираща се в индустриална зона Божурище, „МУЛТИВАК България Продакшън“ търси за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ СГЛОБЯВАНЕ НА ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТАБЛА

Отговорности свързани с позицията:

• Ежедневно обучение на монтажници за сглобяване на ел. табла - ръчен монтаж на електрически компоненти и окабеляване;
• Координиране и подпомагане на проекти за нови продукти, технически спецификации и внедряване;
• Поддържане на контакт относно продукти и поръчки със специалисти от централата на Мултивак Груп;
• Създаване на работни инструкции и техническа документация;
• Работа с ръчни електрически инструменти за монтаж и окабеляване;
• Преглед и визуален тест на електрическото табло, включително преглед на монтажа и свързването на проводниците;
• Стриктно спазване на правилата за безопасна работа в производствените помещения.

Вашият профил:

• Техническо образование – електротехника или сходно;
• Владеене на английски или немски - предимство;
• Опит с работата със софтуер за проектиране на електрически системи за ниско напрежение (e-plan или E3) - предимство;
• Познания за нормативните изисквания за безопасност на труда с електрически уреди;
• Познаване на производствения процес по асемблиране на електрически табла;
• Електротехнически познания;
• Работа с електрически схеми и техническа документация;
• Организираност и прецизност;
• Умение за спазване на срокове за изпълнение на проекти;
• Лоялност, отговорност и самодисциплина.

Ние ви предлагаме:

• Въвеждащо практическо обучение;
• Висок стандарт и условия на работа;
• Пет дневна работна седмица: понеделник - петък;
• Социален пакет - ваучери за храна 200 лв., столова на преференциални цени, допълнително здравно осигуряване, безплатен фитнес в сградата на компанията, възможност за включване в програма Multisport, осигурен организиран транспорт от компанията - за гр. София;
• Перспективна, сигурна и дългосрочна работа в иновативна немска компания;
• Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения;
• Възможност за развитие.

В случай че обявата представлява интерес, моля, изпратете CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за позицията

  • Свободна позиция Специалист сглобяване на електрически табла
  • Изисквано образование Инженер бакалавър, Инженер магистър, Среден техник
  • Квалификация Електроинженер
  • Заетост Пълно работно време, С място на работа
  • Чужди езици Английски

Кандидатствай

Контакти