Инженерна борса

Оператор SMD линия

  • Компания Телетек Електроникс ЕАД
  • Месторабота София
  • Дата 11.06.2024 г.
Повече за компанията

Описание на позицията

След 30 години устойчиво присъствие на Българския и световен пазар в Телетек Електроникс продължаваме да търсим, развиваме и реализираме високо производителни продуктови решение в сферата на противопожарните и охранителни системи. Като част от Comelit Group ТЕЛЕТЕК Електроникс увеличи инвестициите си на няколко фронта и постигна разширение на продуктовата гама и пазарното покритие с устойчиви темпове.

Сърцето на успеха на Телетек Електроникс е нашата гъвкавост и способността за проектирането на нови продукти и решения, които съчетаваме със задълбочен технологичен опит, стабилен производствен капацитет, както и енергията и страстта на хората от компанията - най-ценния капитал.

Във връзка с развитието на производствената ни база Телетек Електроникс търси отговорни кандидати, които да станат част от нашия екип,  за позицията:

ОПЕРАТОР SMD ЛИНИЯ

Компанията предлага:
• Ваучери за храна на стойност 200 лв.;
• Увеличение на заплащането след третия месец;
• Възможност за допълнителен доход;
• Възможност за развитие и обучение за различни длъжности;
• Въвеждащо практическо обучение според опита ви;
• Висок стандарт и условия на работа в среда на позитивно отношение;
• Сигурна, разнообразна,  и дългосрочна работа в уютна компания с традиции;
• Съвременен подход и отношение към служителите;
• Столова на територията на компанията с разнообразна и вкусна храна;
• Удобен транспорт с трамвай 6, 11,12 както и автобуси 83, 85, 108;

Отговорности свързани с позицията:
• Подготвя машината за работа, като я зарежда с необходимите компоненти и подложки за конкретната производствена поръчка;
• Настройва и оперира на SMD машини за според технологичните инструкции и изисквания;
• Наблюдава машината и при нужда внася корекции в работния режим, като спазва експлоатационните изисквания за работа и качество;
• Следва зададения работен план и осигурява непрекъсната работа на машината, като съобразява последователността на постъпващите поръчки;
• При нужда извършва визуален контрол на готовите платки;
• Използва техническа документация и схеми в процеса на зареждане, корекция и настройка;
• Отговаря за осигуряването на качеството при насищане на печатни платките на SMD линията спрямо фирмените стандарти.

Изисквания за длъжността:
• Организираност, сръчност и прецизност;
• Умение за спазване на поставените срокове;
• Отговорност, самодисциплина и внимание към детайла;
• Средно техническо образование и сходен опит ще е голямо предимство;
• Готовност за работа на две смени (понеделни - петък 6:00 - 14:00 и 14:00 - 22:00 часа);

В случай, че обявата представлява интерес, моля, изпратете CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за позицията

  • Свободна позиция Оператор SMD линия
  • Изисквано образование Среден техник
  • Заетост Пълно работно време, Работа на смени, С място на работа

Кандидатствай

Контакти