Инженерна борса

Специалист внедряване на ERP система

  • Компания Балкан Сървисис ООД
  • Месторабота София
  • Дата 12.02.2024 г.
Повече за компанията

Описание на позицията

We make IT work!

Balkan Services е консултантска ИТ компания, която помага на утвърдени организации да изберат точното за тях софтуерно решение и да го внедрят по възможно най-бързия, ефективен и гладък начин.

Разширяваме екипа си! И търсим теб!

Ако сте човек, който търси развитие и промяна:

които виждате като нова работа във фирма, която разработва решения върху по-висок клас системи за управление на бизнеса, предимно за средни и по-големи компании,

  - като претворявате идеите си в работещи решения за бизнеса,
  - като участвате в разнообразни и предизвикателни проекти за водещи компании,
  - като работите в приятелска атмосфера, в която се ценят отзивчивостта, откритостта и смеха:

тези ОТГОВОРНОСТИ ви привличат и са Ви познати:

  • Изготвяне на предварителни анализи и описание на бизнес процесите на клиенти;
  • Адаптиране на системата към специфичните изисквания на клиента;
  • Настройване и тестване на системата;
  • Обучение на крайни потребители за работа със системата.

И отговаряте на ИЗИСКВАНИЯТА ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • Икономически познания;
  • Опит в работата с ERP системи;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Много добри аналитични умения;
  • Сериозно и отговорно отношение към поставeните задачи;
  • Желание за придобиване на нови знания;
  • Способност и нагласа за работа в екип.

То, ние Ви ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Следваща стъпка в кариерното Ви развитие в перспективна ИТ професия.
  • Възможност да допринасяте в подкрепяща среда с чудесен екип.
  • Възможност за решаване на интересни и ориентирани към бъдещето бизнес/ИТ казуси.
  • Работа в стабилна, разрастваща се компания в ИТ индустрията.
  • Атрактивен пакет от заплащане и придобивки.
  • Работа в сърцето на София.

Ако се разпознахте в описаната позиция, нека се запознаем!

Първата част от нашия процес по подбор е задача, която ще изпратим на одобрените кандидати.

Втората част от процеса ще бъде интервю с кандидатите, които са успели да се справят със задачата.

Информация за позицията

  • Свободна позиция ERP специалист
  • Заетост Пълно работно време, С място на работа
  • Програми ERP

Кандидатствай

Контакти