Инженерна борса

Консултант / инженер продажби

  • Компания Адара Инженеринг ЕООД
  • Месторабота Пловдив
  • Дата 15.05.2024 г.
Повече за компанията

Информация за позицията

  • Свободна позиция Инженер продажби
  • Изисквано образование Висше, Инженер бакалавър, Инженер магистър
  • Заетост Пълно работно време, С място на работа
  • Чужди езици Английски, Немски

Описание на позицията

Специализирана фирма зa машини и ел. оборудване планира да разшири екипа си от специалисти с Инженер продажби за гр. Пловдив.

Изисквания:
- Висше образование;
- Опит в продажбата на машини и ел. оборудване;
- Умения за работа с компютър;
- Комуникативност;
- Възможност за пътуване. Валидна шофьорска книжка.

С предимство ще бъдат разглеждани кандидатурите на:
- Ползващите английски или немски език.

Ние предлагаме:
- Възможност за работа в утвърдена българска фирма;
- Стимулираща система на заплащане;
- Трудов договор с работа на пълен работен ден;
- Партньорско и лоялно отношение.

Допълителна информация: С одобрените кандидати ще се свържем за интервю.

Контактна информация:
Ако искате да се присъедините към нашия екип, ще очакваме да ни изпратите Вашата автобиография и актуална снимка.

Защо да изберете продуктите и услугите на Адара Инженеринг ООД?

Компанията предлага атрактивни цени, богата гама висококачествени продукти и коректно и професионално обслужване.

  • Коректна фирма

    Сертификат „Коректна фирма“ се признава на предприемачи, характеризиращи се с безупречна репутация сред клиенти и контрагенти

  • Сервиз и поддръжка

    Адара Инженеринг oсигурява сервиз и поддръжка за всички видове помпи и съоръжения

  • Tехнически консултации

    Компанията предлага технически консултации от своя екип, съставен от висококвалифицирани специалисти

Кандидатствай

Повече за Адара Инженеринг ЕООДВижте всички статии