Инженерна борса

Ръководител поддръжка машини и съоръжения

  • Компания БКК 95 ООД
  • Месторабота Монтана
  • Дата 12.02.2024 г.
Повече за компанията

Описание на позицията

БКК 95 ООД е водещ производител на мебели от метал и метални компоненти, с повече от 25-години опит в мебелната индустрия. Ние сме дългогодишен доверен търговски партньор на редица международни компании, благодарение на своята последователност в предлагането на продукти и услуги с изключително качество.

Описание на длъжността:

  • Организира и ръководи дейността на екип по поддръжка и ремонт на машините и съоръженията, дейностите по осигуряване на правилната експлоатация и надеждна работа на оборудването; инсталациите за сгъстен въздух, електроснабдяване, газоснабдяване, водоснабдяване;
  • Планира доставките на резервни части и подържа склад от тях;
  • Съставя и ръководи плановите ремонти и профилактики на машините;
  • Предлага, анализира и участва в решенията за инвестиране в нови производствени мощности.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Техническо средно образование или висше техническо образование;
  • Професионален опит в сервизиране на производствена техника в металообработващо или машиностроително предприятие - отрезни машини, преси, огъвни машини заваръчно оборудване, компресорно оборудване;
  • Компютърна грамотност за работа с офис програми;
  • Организираност, способност за работа екип;
  • Владеенето на английски език е предимство.

Компанията предлага:

  • Дългосрочна, предизвикателна и отговорна работа в компания с утвърдени позиции и професионализъм в своята област;
  • Възможности за повишаване на квалификацията и придобиване на нови умения;
  • Мотивиращо възнаграждение, социален пакет и много добри условия на труд.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. БКК 95 ООД се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Информация за позицията

  • Свободна позиция Ръководител поддръжка машини
  • Изисквано образование Инженер бакалавър, Инженер магистър, Среден техник
  • Квалификация Машинен инженер
  • Заетост Пълно работно време, С място на работа
  • Чужди езици Английски

Кандидатствай

Контакти