Инженерна борса

Отговорник Продажби

  • Компания Хамстър Клийнинг ООД
  • Месторабота Пловдив
  • Дата 10.07.2024 г.
Повече за компанията

Описание на позицията

Hamster Cleaning е международна компания с централа на управление гр. Генк, Белгия. Дейността на фирмата е свързана с професионални услуги за вентилационна хигиена.

Всеки ден изпълняваме проекти в редица сектори като обществени сгради, малки и средни предприятия, мултинационални компании, здравни институции, спортни центрове, университетски болници, лаборатории, производствени помещения.

Във връзка с разширението на екипа в България, Hamster Cleaning обявява нова работна позиция Специалист маркетинг и продажби с отговорности, свързани с развитие на клиентската мрежа.

Основни задължения:

  • Прилагане на стратегии за популяризиране на продуктите сред потребителите с цел ефективното им предлагане;
  • Извършва проучвания, планиране и анализ на пазарните възможности;
  • Търсене на потенциални клиенти;
  • Изготвяне на справки и доклади, свързани с резултатите от извършената работа.

Изисквания:

  • Проактивност и добри организационни умения;
  • Активно пътуване, предимно в страната;
  • Добро владеене на английски език;
  • Опит в дигиталния маркетинг се счита за предимство;
  • Опит в продажбите не е задължителен, но би бил предимство.

Компанията предлага:

  • Вдъхновяваща работна среда;
  • Трудов договор с мотивиращо възнаграждение;
  • Възможност за професионално развитие в международна компания;
  • Дългосрочна перспектива и реализация при коректен работодател;
  • Интересна работа в сплотен екип от професионалисти.

В случай, че желаете да кандидатствате за позицията, моля, изпратете своята автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

Информация за позицията

  • Свободна позиция Отговорник Продажби
  • Заетост Пълно работно време, С място на работа