Инженерна борса

Монтажник електронно оборудване

  • Компания Биодит АД
  • Месторабота София
  • Дата 03.04.2024 г.
Повече за компанията

Описание на позицията

Задължения:
• Сглобяване на детайли и компоненти за ниско напрежение;
• Работа с машини и инструменти;
• Спазване на метода и последователността на работа, описани в работните процедури;
• Подреждане на детайлите и компонентите с цел оптимизиране на работата;
• Отговаря за качеството на произведеното изделие.

Изисквания:
• Средно образование, средно техническо ще бъде предимство;
• Умения за работа с компютър (предимство);
• Умения за запояване на не сложни спойки (предимство);
• Изпълнителност и отговорност;
• Сръчност и наблюдателност;
• Умение за работа в екип.

Компанията предлага:
• Отлични условия на работа в динамична среда;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Мотивиращо заплащане и социални придобивки;
• Безплатен паркинг;
• Безплатни топли напитки по време на работа.

Ако това е търсената от Вас позиция и отговаряте на посочените изисквания,
моля, изпратете ни Вашата актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за позицията

  • Свободна позиция Монтажник електронно оборудване
  • Изисквано образование Среден техник
  • Заетост Пълно работно време, С място на работа